English

Mesečni program

January 2019

      Printable version




    • 04.01.2019 Fri.
    • 17:00 - 19:30

      Projekcija filma ''Moj rođak Vini'' sa diskusijom na engleskom jeziku

    • 09.01.2019 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      Program "Punom parom napred"

    • 11.01.2019 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      American Road Show: program na kome će biti prikazan film ''The March on Washington for Jobs and Freedom'' koji će biti praćen diskusijom na engleskom jeziku.

    • 14.01.2019 Mon.
    • 17:30 - 18:45

      Konverzacijski klub ''Share America''

    • 15.01.2019 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      Uvod u preduzetništvo

    • 16.01.2019 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      Program "Punom parom napred"

    • 18.01.2019 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      American Road Show: program na kome će biti prikazan film ''Gran Torino'' koji će biti praćen diskusijom na engleskom jeziku.

    • 21.01.2019 Mon.
    • 17:30 - 18:45

      Konverzacijski klub ''Share America''

    • 22.01.2019 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      Uvod u preduzetništvo

    • 23.01.2019 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      Program "Punom parom napred"

    • 25.01.2019 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      American Road Show: program na kome će biti prikazan film ''Windtalkers'' koji će biti praćen diskusijom na engleskom jeziku.

    • 28.01.2019 Mon.
    • 17:30 - 18:45

      Konverzacijski klub ''Share America''

    • 29.01.2019 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      Uvod u preduzetništvo

    • 30.01.2019 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      Program "Punom parom napred"

Strane

Dodatne strane