English

Mesečni program

January 2017

      Printable version




    • 04.01.2017 Wed.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma.

    • 05.01.2017 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma.

    • 06.01.2017 Fri.
    • 15:00 - 16:30

      Projekcija filma.

    • 09.01.2017 Mon.
    • 16:00 - 17:15

      Čas poslovnog engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas poslovnog engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

    • 10.01.2017 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      Čas engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

    • 11.01.2017 Wed.
    • 14:00 - 16:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere.

      16:00 - 17:15

      Čas poslovnog engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas poslovnog engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

    • 12.01.2017 Thu.
    • 17:00 - 18:30


      Radionice digitalne umetnosti.

    • 13.01.2017 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica o filmu. Moderator: Kerolan Danžu.

    • 16.01.2017 Mon.
    • 16:00 - 17:15

      Čas poslovnog engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

      17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: napredni nivo (C1). Predavač: Biljana Dodić

      17:30 - 18:45

      Čas poslovnog engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

    • 17.01.2017 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      Čas engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

    • 18.01.2017 Wed.
    • 14:00 - 16:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere.

      16:00 - 17:15

      Čas poslovnog engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

      17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: napredni nivo (C1). Predavač: Biljana Dodić

      17:30 - 18:45

      Čas poslovnog engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

    • 19.01.2017 Thu.
    • 17:00 - 19:00

      Kreativna radionica ''Probudi svoju kreativnost'': Moderatori: Biljana Dodic i Tijana Dimitrijevic.

    • 20.01.2017 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica o filmu. Moderator: Kerolan Danžu.

    • 23.01.2017 Mon.
    • 16:00 - 17:15

      Čas poslovnog engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas poslovnog engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

    • 24.01.2017 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      Čas engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

    • 25.01.2017 Wed.
    • 14:00 - 16:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere.

      16:00 - 17:15

      Čas poslovnog engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas poslovnog engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

    • 26.01.2017 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      Radionice digitalne umetnosti.

    • 27.01.2017 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica o filmu. Moderator: Kerolan Danžu.

    • 30.01.2017 Mon.
    • 16:00 - 17:15

      Čas poslovnog engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

      17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: napredni nivo (C1). Predavač: Biljana Dodić

      17:30 - 18:45

      Čas poslovnog engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

    • 31.01.2017 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      Čas engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

Strane

Dodatne strane