English

Mesečni program

September 2016

      Printable version




    • 01.09.2016 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

    • 02.09.2016 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica o filmu. Moderator: Kerolan Danžu

    • 05.09.2016 Mon.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: srednji nivo (B1).Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika-početni nivo A1. Predavač: Marija Veljković

    • 06.09.2016 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

    • 07.09.2016 Wed.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: srednji nivo (B1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika-početni nivo A1. Predavač: Marija Veljković

    • 08.09.2016 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: niži srednji nivo - A2. Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: osnovni nivo A1/A2. Predavač: Marija Veljković

    • 09.09.2016 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica o filmu. Moderator: Kerolan Danžu

    • 12.09.2016 Mon.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: srednji nivo (B1).Predavač: Marija Veljković

      17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: napredni nivo (C1). Predavač: Biljana Dodić

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika-početni nivo A1. Predavač: Marija Veljković

    • 14.09.2016 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: napredni nivo (C1). Predavač: Biljana Dodić

    • 26.09.2016 Mon.
    • 17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: napredni nivo (C1). Predavač: Biljana Dodić

    • 28.09.2016 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: napredni nivo (C1). Predavač: Biljana Dodić

    • 30.09.2016 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica o filmu. Moderator: Kerolan Danžu

Strane

Dodatne strane