English

Mesečni program

October 2015

      Printable version




    • 01.10.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 02.10.2015 Fri.
    • 11:00 - 13:00

      Radionica za decu: Hajde da ucimo engleski!

    • 06.10.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 07.10.2015 Wed.
    • 12:00 - 14:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

    • 08.10.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 09.10.2015 Fri.
    • 12:00 - 14:00

      Radionica za decu: Hajde da ucimo engleski!

    • 13.10.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 14.10.2015 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

    • 15.10.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 16.10.2015 Fri.
    • 12:00 - 14:00

      Radionica za decu: Hajde da ucimo engleski!

    • 19.10.2015 Mon.
    • 17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: viši-srednji nivo (B2). Predavač: Biljana Dodić

    • 20.10.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 21.10.2015 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      Čas engleskog jezika: viši-srednji nivo (B2). Predavač: Biljana Dodić

    • 22.10.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 23.10.2015 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica za decu: Hajde da ucimo engleski!

    • 26.10.2015 Mon.
    • 12:00 - 13:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

    • 27.10.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 28.10.2015 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

    • 29.10.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:40

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 30.10.2015 Fri.
    • 12:00 - 14:00

      Radionica za decu

Strane

Dodatne strane