English

Mesečni program

September 2015

      Printable version




    • 01.09.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 02.09.2015 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

    • 03.09.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 04.09.2015 Fri.
    • 12:00 - 14:00

      Radionica za decu: Hajde da ucimo engleski!

    • 08.09.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 09.09.2015 Wed.
    • 16:00 - 17:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

    • 10.09.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 11.09.2015 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica za decu: Hajde da ucimo engleski!

    • 15.09.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 16.09.2015 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

       

       
    • 17.09.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 18.09.2015 Fri.
    • 12:00 - 14:00

      Radionica za decu: Hajde da ucimo engleski!

    • 22.09.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 23.09.2015 Wed.
    • 16:00 - 17:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

    • 24.09.2015 Thu.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 25.09.2015 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Radionica za decu: Hajde da ucimo engleski!

    • 29.09.2015 Tue.
    • 16:00 - 17:15

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 1). Predavač: Marija Veljković

      17:30 - 18:45

      Čas engleskog jezika: početni nivo ( grupa 2). Predavač: Marija Veljković

    • 30.09.2015 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Čas poznavanja rada na računaru za penzionere. Predavači: Biljana Dodić i Nikolija Stanković Tahiri.

Strane

Dodatne strane