English

Mesečni program

April 2020

      Printable version




    • 01.04.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni TED Talks čas konverzacije

      18:00 - 19:00

      Virtuelna American Road Show diskusija

    • 02.04.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni Share America čas konverzacije

      19:00 - 20:00

      Virtuelni književni klub

    • 03.04.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni čas konverzacije o preduzetništvu

    • 04.04.2020 Sat.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni čas konverzacije o preduzetništvu

    • 06.04.2020 Mon.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni čas konverzacije o preduzetništvu

    • 07.04.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni čas konverzacije o ženama liderima

    • 08.04.2020 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      Virtuelni TED Talks čas konverzacije

      18:00 - 19:00
    • 09.04.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni Share America čas konverzacije

      19:00 - 20:00

      Virtuelni književni klub

    • 10.04.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni čas konverzacije o preduzetništvu

    • 11.04.2020 Sat.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni čas konverzacije o preduzetništvu

    • 13.04.2020 Mon.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni čas konverzacije o preduzetništvu

    • 14.04.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni čas konverzacije o ženama liderima

    • 15.04.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni TED Talks čas konverzacije

      18:00 - 19:00

      Virtuelna American Road Show diskusija

    • 16.04.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni Share America čas konverzacije

      19:00 - 20:00

      Virtuelni književni klub

    • 17.04.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni čas konverzacije o preduzetništvu

    • 18.04.2020 Sat.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni čas konverzacije o preduzetništvu

    • 21.04.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni čas konverzacije o ženama liderima

    • 22.04.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni TED Talks čas konverzacije

      18:00 - 19:00

      Virtuelna American ROad Show diskusija

    • 23.04.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni Share America čas konverzacije

      19:00 - 20:00

      Virtuelni književni klub

    • 28.04.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni čas konverzacije o ženama liderima

    • 29.04.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Virtuelni TED Talks čas konverzacije

      18:00 - 19:00

      Virtuelna American Road Show diskusija

    • 30.04.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      Virtuelni Share America čas konverzacije

      19:00 - 20:00

      Virtuelni književni klub

Strane

Dodatne strane