English

Mesečni program

January 2020

      Printable version




    • 08.01.2020 Wed.
    • 16:00 - 17:00
      • TED Talks čas konverzacije

      •  

      17:00 - 19:30

      American Road Show- film+ konverzacija

    • 09.01.2020 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Share America čas konverzacije

    • 13.01.2020 Mon.
    • 16:30 - 19:30

      BELL+ časovi engleskog jezika

    • 15.01.2020 Wed.
    • 16:00 - 17:00
      • TED Talks čas konverzacije

      •  

      17:00 - 19:30

      American Road Show- film+ konverzacija

    • 16.01.2020 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Share America čas konverzacije

    • 17.01.2020 Fri.
    • 16:30 - 19:30

      BELL+ časovi engleskog jezika

    • 20.01.2020 Mon.
    • 16:30 - 19:30

      BELL+ časovi engleskog jezika

    • 22.01.2020 Wed.
    • 16:00 - 17:00
      • TED Talks čas konverzacije

      •  

      17:00 - 19:30

      American Road Show- film+ konverzacija

    • 23.01.2020 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Share America čas konverzacije

    • 24.01.2020 Fri.
    • 16:30 - 19:30

      BELL+ časovi engleskog jezika

    • 27.01.2020 Mon.
    • 16:30 - 19:30

      BELL+ časovi engleskog jezika

    • 29.01.2020 Wed.
    • 16:00 - 17:00
      • TED Talks čas konverzacije

      •  

      17:00 - 19:30

      American Road Show- film+ konverzacija

    • 30.01.2020 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Share America čas konverzacije

    • 31.01.2020 Fri.
    • 16:30 - 19:30

      BELL+ časovi engleskog jezika

Strane

Dodatne strane