English

Mesečni program

February 2017

      Printable version




    • 01.02.2017 Wed.
    • 14:00 - 17:00

      Vreme je za film

      18:45 - 20:15

      Engleski jezik - napredni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 02.02.2017 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije- napredna grupa

      18:00 - 19:00

      KNJIŽEVNI KLUB

      19:00 - 20:00

      AC pozorište- zatvorena grupa

    • 03.02.2017 Fri.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme za društvene igre

      16:00 - 17:30

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

      17:45 - 19:15

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 06.02.2017 Mon.
    • 16:00 - 17:00

      Pričaj mi priču...

      18:45 - 20:15

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 07.02.2017 Tue.
    • 10:30 - 12:00

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

      17:00 - 18:00

      Čas konverzacije - početni nivo

      18:00 - 19:30

      AC Pozorište- zatvorena grupa

    • 08.02.2017 Wed.
    • 14:00 - 17:00

      Vreme je za film

      18:45 - 20:15

      Engleski jezik - napredni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 09.02.2017 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije- napredna grupa

      18:00 - 19:00

      KNJIŽEVNI KLUB

      19:00 - 20:00

      AC POZORIŠTE- ZATVORENA GRUPA

    • 10.02.2017 Fri.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme za društvene igre

      16:00 - 17:30

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

      17:45 - 19:15

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 13.02.2017 Mon.
    • 16:00 - 17:00

      Pričaj mi priču...

      17:00 - 18:00

      Čas konverzacije- početni nivo

      18:45 - 20:15

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 14.02.2017 Tue.
    • 10:30 - 12:00

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

      17:00 - 18:00

      Čas konverzacije- početni nivo

      18:00 - 19:30

      AC Pozorište- zatvorena grupa

    • 15.02.2017 Wed.
    • 14:00 - 17:00
      18:45 - 20:15

      Engleski jezik - napredni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 16.02.2017 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije- napredna grupa

      18:00 - 19:00

      KNJIŽEVNI KLUB

      19:00 - 20:00

      AC Pozorište- Zatvorena Grupa

    • 17.02.2017 Fri.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme za društvene igre

      16:00 - 17:30

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

      17:45 - 19:15

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 18.02.2017 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Slamarska sekcija

    • 20.02.2017 Mon.
    • 16:00 - 17:00

      Pričaj mi priču...

      18:45 - 20:15

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 21.02.2017 Tue.
    • 10:30 - 12:00

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

      17:00 - 18:00

      Čas konverzacije- početni nivo

      18:00 - 19:30

      AC Pozorište- zatvorena grupa

    • 22.02.2017 Wed.
    • 14:00 - 15:00

      Pronađi svog Trampa!!!

      18:45 - 20:15

      Engleski jezik - napredni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 23.02.2017 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije- napredna grupa

      18:00 - 19:00

      KNJIŽEVNI KLUB

      19:00 - 20:00

      AC Pozorište- zatvorena grupa

    • 24.02.2017 Fri.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme za društvene igre

      16:00 - 17:30

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

      17:45 - 19:15

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 25.02.2017 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Slamarska sekcija

    • 27.02.2017 Mon.
    • 16:00 - 17:00

      Pričaj mi priču...

      18:45 - 20:15

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

    • 28.02.2017 Tue.
    • 10:30 - 12:00

      Engleski jezik - početni nivo - ZATVORENA GRUPA

      17:00 - 18:00

      Čas konverzacije- početni nivo

      18:00 - 19:30

      AC Pozorište- zatvorena grupa

Strane

Dodatne strane