English

Mesečni program

February 2016

      Printable version




    • 01.02.2016 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Night on Earth
      A Film by Jim Jarmush

    • 02.02.2016 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 03.02.2016 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 04.02.2016 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 05.02.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Great Hearts of Courage
      Martin Luther King Jr.

    • 06.02.2016 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

    • 08.02.2016 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Searching for Sugar Man
      Rodriguez, Stephen 'Sugar' Segerman

    • 09.02.2016 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 10.02.2016 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 11.02.2016 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 12.02.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      George Washington
      American Revolutionary

    • 17.02.2016 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 18.02.2016 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 19.02.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Benjamin Franklin
      Citizen of the World

    • 20.02.2016 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

    • 22.02.2016 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      J. Edgar
      Clint Eastwood

    • 23.02.2016 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 24.02.2016 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 25.02.2016 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 26.02.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:

      Lincoln
      Steven Spielberg

    • 27.02.2016 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

    • 29.02.2016 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Night at the Museum
      Ben Stiller, Carla Gugino

Strane

Dodatne strane