English

Mesečni program

December 2015

      Printable version




    • 01.12.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 02.12.2015 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 03.12.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 04.12.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Home Alone
      Macaulay Culkin, Joe Pesci

    • 05.12.2015 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

    • 07.12.2015 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Home Alone 2 - Lost in New York
      Macaulay Culkin, Joe Pesci

    • 08.12.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 09.12.2015 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 10.12.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 11.12.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:

      Frozen

      Kristen Bell, Idina Menzel

    • 14.12.2015 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:

      Home Alone 3
      Alex D. Linz, Olek Krupa

    • 15.12.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 16.12.2015 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 17.12.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 18.12.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Christmas Vacation
      Chevy Chase, Beverly D'Angelo

    • 19.12.2015 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

    • 21.12.2015 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Arthur Christmas
      Directors: Sarah Smith, Barry Cook

    • 22.12.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 23.12.2015 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 26.12.2015 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

    • 28.12.2015 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      The Muppet Christmas Carol
      Director: Brian Henson

    • 29.12.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 30.12.2015 Wed.
    • 17:00 - 18:00

Strane

Dodatne strane