English

Mesečni program

July 2015

      Printable version




    • 01.07.2015 Wed.
    • 13:00 - 14:30
    • 02.07.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 07.07.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 08.07.2015 Wed.
    • 13:00 - 14:30
    • 09.07.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

      18:00 - 19:30

      Predavanje:

      Sajber bezbednost
      Predavač: Milica Đekić

    • 14.07.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 15.07.2015 Wed.
    • 13:00 - 14:30
    • 16.07.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 21.07.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 22.07.2015 Wed.
    • 13:00 - 14:30
    • 23.07.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 28.07.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 29.07.2015 Wed.
    • 13:00 - 14:30
    • 30.07.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

Strane

Dodatne strane