English

Mesečni program

May 2015

      Printable version




    • 04.05.2015 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Rocky
      Sylvester Stallone, Talia Shire

    • 05.05.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 06.05.2015 Wed.
    • 17:00 - 18:30
    • 07.05.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 08.05.2015 Fri.
    • 17:00 - 19:00

      Predavanje:
      Bezbednost na Facebook-u
      Predavač: Milica Đekić

    • 11.05.2015 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Rocky II
      Sylvester Stallone, Talia Shire

    • 12.05.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 13.05.2015 Wed.
    • 17:00 - 18:30
    • 14.05.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 15.05.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      The Ultimate Civil War Series
      Uloge: Randy Allen, Coby Batty, Scott Wichmann
      Režija: Kevin R. Hershberger

      A commemoration of the Civil War for the 150th anniversary.

    • 16.05.2015 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

      17:00 - 01:00

      Noć muzeja 2015.

    • 18.05.2015 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Rocky III
      Sylvester Stallone, Talia Shire

    • 19.05.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 20.05.2015 Wed.
    • 17:00 - 18:30
    • 21.05.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 22.05.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Trail of Tears: Cherokee Legacy
      Uloge: Shane Alan Bowers, John Buttram, Robert J. Conley
      Režija: Chip Richie

      Documentary on the 1838 Cherokee removal from the southeastern United States, dubbed the "Trail of Tears."

    • 23.05.2015 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

    • 25.05.2015 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Rocky IV
      Sylvester Stallone, Talia Shire

    • 26.05.2015 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za početnu grupu.

    • 27.05.2015 Wed.
    • 18:00 - 19:30

      Promocija knjiga Suzane Mancic, "Neukrotivo srce" i "Kao da sam sanjala", 27. maja 2015.g. u 18 casova u Americkom kutku u Subotici.

    • 28.05.2015 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Dejanom Binderom za naprednu grupu.

    • 29.05.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      The Great Indian Wars 1540-1890
      Jack Hanrahan, Sitting Bull, Geronimo

    • 30.05.2015 Sat.
    • 10:00 - 12:00

      Dečiji klub sa Dejanom Binderom

Strane

Dodatne strane