English

Mesečni program

December 2014

      Printable version




    • 03.12.2014 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 05.12.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Home Alone
      Macaulay Culkin, Joe Pesci

    • 06.12.2014 Sat.
    • 10:00 - 11:00

      Dečiji klub sa Viktoriom Mak

    • 08.12.2014 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Home Alone 2:
      Lost in New York
      Macaulay Culkin, Joe Pesci

    • 10.12.2014 Wed.
    • 17:00 - 18:00
    • 11.12.2014 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Viktoriom Mak za naprednu grupu.

      18:00 - 19:00

      Predavanje:

      Sajber bezbednost

      Predavač: Milica Đekić

    • 12.12.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Parenthood
      Steve Martin, Peter Krause

    • 13.12.2014 Sat.
    • 10:00 - 11:00

      Dečiji klub sa Viktoriom Mak

    • 15.12.2014 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Home Alone 3
      Alex D. Linz, Olek Krupa

    • 16.12.2014 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Viktoriom Mak za početnu grupu.

    • 17.12.2014 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Promocija knjige autora Dianne Divernoe

    • 18.12.2014 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Viktoriom Mak za naprednu grupu.

    • 19.12.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      Bowfinger
      Steve Martin, Eddie Murphy

    • 20.12.2014 Sat.
    • 10:00 - 11:00

      Dečiji klub sa Viktoriom Mak

    • 22.12.2014 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:

      Arthur Christmas

      Directors: Sarah Smith, Barry Cook

    • 23.12.2014 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Viktoriom Mak za početnu grupu.

    • 26.12.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:

      Christmas Vacation
      Chevy Chase, Beverly D'Angelo

    • 27.12.2014 Sat.
    • 10:00 - 11:00

      Dečiji klub sa Viktoriom Mak

    • 29.12.2014 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Projekcija filma:
      The Muppet Christmas Carol
      Director: Brian Henson

    • 30.12.2014 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      Čas konverzacije sa Viktoriom Mak za početnu grupu.

Strane

Dodatne strane