English

Mesečni program

December 2020

      Printable version




    • 01.12.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Ted Talks online

    • 02.12.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Share America online

    • 03.12.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      American Road Show online

      18:00 - 20:00

      SAT klub

    • 08.12.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Ted Talks online

    • 09.12.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Share America online

    • 10.12.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      American Road Show online

      18:00 - 20:00

      SAT klub

    • 11.12.2020 Fri.
    • 18:00 - 20:00

      Čtalački klub

    • 15.12.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Ted Talks online

    • 16.12.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Share America online

    • 17.12.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      American Road Show online

      18:00 - 20:00

      SAT klub

      18:00 - 19:00

      Volontiranje u doba pandemije
      onlajn radionica sa Bojanom Krgović

    • 21.12.2020 Mon.
    • 18:00 - 19:00

      Onlajn prezentacija koledža ,,Savannah College of Art and Design''
      onlajn prezentacija sa Leom Bagi

    • 22.12.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Ted Talks online

    • 23.12.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Share America online

    • 24.12.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      American Road Show online

      18:00 - 19:00

      Volontiranje u doba pandemije
      onlajn radionica sa Bojanom Krgović

    • 29.12.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      Ted Talks online

    • 30.12.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Share America online

    • 31.12.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      American Road Show online

Strane