English

Mesečni program

November 2020

      Printable version




    • 02.11.2020 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Let's talk
      konverzacijski klub

    • 03.11.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks ONLINE

      18:30 - 20:00

      PolitikUS

    • 04.11.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      ShareAmerica ONLINE

    • 05.11.2020 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      American Road Show ONLINE

      18:00 - 19:00

      SAT klub

      18:30 - 19:30

      Promocija knjige ‚‚Realnost u ogledalu iluzije'' autirke Mone Si

    • 06.11.2020 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Kids Corner

      18:00 - 19:00

      Čitalački kutak - ‚‚Zvezde su moje odredište''

    • 10.11.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks ONLINE

    • 11.11.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      ShareAmerica ONLINE

    • 12.11.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      American Road Show ONLINE

      18:00 - 19:00

      SAT klub

    • 13.11.2020 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Dečiji kutak

    • 16.11.2020 Mon.
    • 18:30 - 19:30

      Let's Talk
      konverzacijski klub

    • 17.11.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks ONLINE

    • 18.11.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      ShareAmerica ONLINE

    • 19.11.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      American Road Show ONLINE

      18:00 - 19:00

      SAT klub

      18:00 - 20:00

      Promocija knjige - ‚‚Biti Elvis'' autora Reja Konolija
      sa Vitomirom Simurdićem i Dejanom Cukićem

    • 20.11.2020 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Dečiji kutak

    • 24.11.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks ONLINE

    • 25.11.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      ShareAmerica ONLINE

    • 26.11.2020 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      American Road Show ONLINE

      18:00 - 19:00

      SAT klub

    • 27.11.2020 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Dečiji kutak

    • 30.11.2020 Mon.
    • 18:30 - 19:30

      Let's Talk
      konverzacijski klub

Strane