English

Mesečni program

October 2020

      Printable version




    • 02.10.2020 Fri.
    • 16:00 - 18:00

      Novosadska agora - Diskusija o izborima u SAD

      18:00 - 20:00

      Čitalački kutak

      18:00 - 19:00

      Dečji kutak

    • 06.10.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks ONLINE

      sa Arby Kay

    • 07.10.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Konverzacijski klub ShareAmerica ONLINE

      sa Arby Kay

    • 09.10.2020 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Dečji kutak

    • 13.10.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks ONLINE

      sa Arby Kay

    • 14.10.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Konverzacijski klub ShareAmerica ONLINE

      sa Arby Kay

    • 16.10.2020 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Dečji kutak

    • 20.10.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks ONLINE

      sa Arby Kay

    • 21.10.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Konverzacijski klub ShareAmerica ONLINE

      sa Arby Kay

    • 22.10.2020 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      Ako knjige nestanu: Suzan Sontag i Džonatan Kot
      sa Vitomirom Simurdićem i Zoranom Hamovićem

    • 23.10.2020 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Dečji kutak

    • 27.10.2020 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks ONLINE

      sa Arby Kay

    • 28.10.2020 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Konverzacijski klub ShareAmerica ONLINE

      sa Arby Kay

    • 30.10.2020 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Dečji kutak

Strane