English

Mesečni program

March 2020

      Printable version




    • 02.03.2020 Mon.
    • 10:00 - 13:00

      Seminar o preduzetništvu 

      18:30 - 20:00
        • TED Talks

          w/ Arby Key

           
    • 03.03.2020 Tue.
    • 10:00 - 13:00

      Seminar o preduzetništvu

      18:00 - 20:00

      Women Lead

      w/ Mira Plavšić

    • 04.03.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America

      Konverzacijski klub

      w/ Arby Kay 

      18:00 - 20:00

      American Road Show

      w/ Sofija Simić

    • 05.03.2020 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      SAT prep club

      w/ Milica Savin

      18:30 - 20:00

      Čitalački klub

      w/ Arby Kay 

    • 06.03.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      sa Milicom Radojević

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

      19:00 - 20:00

      Tea&Cherries4Teachers

    • 09.03.2020 Mon.
    • 17:00 - 18:00

      Trening javnog nastupa za žene

      18:30 - 20:00

      TED Talks

      w/ Arby Key

    • 10.03.2020 Tue.
    • 16:30 - 18:00

      PolitikUS

      w/ Predrag Rajić

      Gost: dr Tom Vudvord

      18:00 - 20:00

      Women Lead

      w/ Mira Plavšić

      18:00 - 19:00

      Get a Job (CV i motivaciono pismo)

      sa Adamom Pikvensom

    • 11.03.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America

      Konverzacijski klub

      w/ Arby Kay

      18:00 - 20:00

      American Road Show
      w/ Sofija Simić

    • 12.03.2020 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti

      w/ Andrej Tišma

      18:00 - 20:00

      SAT prep club

      w/ Milica Savin

      18:30 - 20:00

      Čitalački klub

      w/ Arby Kay 

    • 13.03.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      w/ Milica Radojević

      18:00 - 20:00

      Get a job, 2. deo - Razgovor za posao

      sa Adamom Pikvensom

      18:30 - 20:00
        • Omladinski klub

           
    • 16.03.2020 Mon.
    • 17:00 - 18:00

      Trening javnog nastupa za žene ***OTKAZANO***

      18:30 - 20:00

      TED Talks ***OTKAZANO***

      w/ Arby Key

    • 17.03.2020 Tue.
    • 10:00 - 20:00

      Women Lead ***OTKAZANO***

      w/ Mira Plavšić

    • 18.03.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America ***OTKAZANO***

      konverzacijski klub

       

      18:00 - 20:00

      American Road Show ***OTKAZANO***

      w/ Sofija Simić

    • 19.03.2020 Thu.
    • 17:00 - 18:00

      Trening javnog nastupa za žene ***OTKAZANO***

      18:00 - 20:00

      SAT prep club ***SPECIJALNO ONLAJN IZDANJE***

      w/ Milica Savin

      18:30 - 20:00

      Čitalački klub ***OTKAZANO***

      w/ Arby Kay 

    • 20.03.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      w/ Milica Radojević

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 23.03.2020 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talks

      w/ Arby Key

    • 24.03.2020 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Women Lead

      w/ Mira Plavšić

      18:30 - 20:00

      Promocija knjige Suzan Sontag

    • 25.03.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America

      Conversation Club

      w/ Arby Kay 

      18:00 - 20:00

      American Road Show

      w/ Sofija Simić

    • 26.03.2020 Thu.
    • 10:00 - 14:00

      BELL+ English

      w/ Martina Hudak

      14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti

      w/ Andrej Tišma

       

       
      18:00 - 20:00

      SAT prep club

      w/ Milica Savin

      18:30 - 20:00

      Čitalački klub

      w/ Arby Kay 

    • 27.03.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      w/ Milica Radojević

      18:00 - 20:00

      Čitalačli kutak

      w/ Gergely Pasztor Kicsi

       

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 30.03.2020 Mon.
    • 10:00 - 13:00

      Seminar o preduzetništvu

      18:30 - 20:00

      TED Talks

      w/ Arby Key

    • 31.03.2020 Tue.
    • 10:00 - 14:00

      BELL+ English

      w/ Martina Hudak

      18:30 - 20:00

      PolitikUS Info-debatni klub 

      • Moderator: Predrag Rajić

Strane