English

Mesečni program

January 2020

      Printable version




    • 15.01.2020 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      BELL+ English

      w/Martina Hudak

      17:00 - 18:00

      Share America

      Konverzacijski klub

      w/Arby Kay 

      18:00 - 20:00

      American Road Show

      w/Sofija Simić

    • 16.01.2020 Thu.
    • 10:00 - 14:00

      BELL+English

      w/Martina Hudak

      14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti

      w/Andrej Tišma

    • 17.01.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 20.01.2020 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talks

      w/ Arby Key

    • 21.01.2020 Tue.
    • 10:00 - 13:30

      BELL+

      w/Martina Hudak

       

      18:00 - 20:00

      Meet the USA: Vijetnamski rat - pobeda ili poraz

    • 22.01.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America Konverzacijski klub

      w/ Arby Kay

      18:00 - 20:00

      American Road Show
      w/ Sofija Simić

    • 23.01.2020 Thu.
    • 10:00 - 13:30

      BELL+ English

      w/ Martina Hudak  

      18:00 - 20:00

      Klub priprema za ispit SAT 

      Moderatorka: Milica Savin

    • 24.01.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      w/ Milica Radojević

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 27.01.2020 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talks

      w/ Arby Key

    • 28.01.2020 Tue.
    • 10:00 - 14:00

      BELL+ English

      w/ Martina Hudak

      18:00 - 20:00

      PolitikUS Info-debatni klub 

      Moderator: Predrag Rajić

    • 29.01.2020 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America / Moderatorka: Rada Krajnović

      18:00 - 20:00

      American Road Show
      w/ Sofija Simić

    • 30.01.2020 Thu.
    • 10:00 - 14:00

      BELL+

      sa Martinom Hudak

       

      14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti 

      Andrej Tišma

       

      18:00 - 20:00

      SAT prep club

      Moderator: Milica Savin

    • 31.01.2020 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

       sa Milicom Radojević

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

Strane