English

Mesečni program

November 2019

      Printable version




    • 01.11.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 04.11.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talk / Moderatorka: Rada Krajnović

    • 05.11.2019 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Women Lead / Moderatorka: Mira Plavšić

    • 06.11.2019 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America / Moderatorka: Rada Krajnović

      18:00 - 20:00

      American Road Show - Projekcija filma i diskusija / Moderatorka: Sofija Simić

    • 07.11.2019 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti

      18:00 - 20:00

      Entrepreneurship 101 / Moderatorka: Dragana Gak

      18:00 - 20:00

      Klub priprema za ispit SAT / Moderatorka: Milica Savin

    • 08.11.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 11.11.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talk

    • 12.11.2019 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Women Lead / Moderatorka: Mira Plavšić

    • 13.11.2019 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America konverzacioni klub / Moderatorka: Rada Krajnović

      18:00 - 20:00

      American Road Show / projekcija filma i diskusija / moderatorka: Sofija Simić

    • 14.11.2019 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti / Moderator: Andrej Tišma

      18:00 - 18:00

      Klub priprema za ispit SAT / Moderatorka: Milica Savin

      18:00 - 20:00

      Entrepreneurship 101 / Moderatorka: Dragana Gak

    • 15.11.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 18.11.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talk

    • 19.11.2019 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Women Lead / Moderatorka: Mira Plavšić

    • 20.11.2019 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America konverzacioni klub / Moderatorka: Rada Krajnović

      18:00 - 20:00

      American Road Show / projekcija filma i diskusija / moderatorka: Sofija Simić

    • 21.11.2019 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      Poslovni engleski u preduzetništvu / Moderatorka: Dragana Gak

      18:00 - 20:00

      Klub priprema za SAT test / Moderatorka: Milica Savin

    • 22.11.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 25.11.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talk / Moderatorka: Rada Krajnović

    • 26.11.2019 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Women Lead / Moderatorka: Mira Plavšić

    • 27.11.2019 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America konverzacioni klub / Moderatorka: Rada Krajnović

      18:00 - 20:00

      American Road Show / projekcija filma i diskusija / moderatorka: Sofija Simić

    • 28.11.2019 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      World of Digital Art / Moderator: Andrej Tišma

      18:00 - 20:00

      Entrepreneurship 101 / Moderator: Dragana Gak

      18:00 - 20:00

      Klub priprema za ispit SAT / Moderatorka: Milica Savin

    • 29.11.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:00 - 19:00

      Omladinski klub

Strane