English

Mesečni program

July 2019

      Printable version




    • 01.07.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Nadom Likić

    • 03.07.2019 Wed.
    • 18:00 - 20:00

      American Road Show

    • 04.07.2019 Thu.
    • 18:30 - 20:00

      Poslovno planiranje za preduzetništvo sa Adamom Pikvensom

    • 05.07.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 08.07.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

    • 09.07.2019 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Upoznajmo SAD

    • 11.07.2019 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti

    • 12.07.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 15.07.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Nadom Likić

    • 16.07.2019 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      PolitikUS

    • 19.07.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 22.07.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Lanom Ranis

      21:00 - 23:00

      ACNS na Brod teatru

    • 25.07.2019 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti

    • 26.07.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 29.07.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Ričardom Kribom

      21:00 - 23:00

      ACNS na Brod teatru

Strane