English

Mesečni program

September 2018

      Printable version




    • 03.09.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      Moderator: Lana Ranis

      18:30 - 20:00

      Klub pripreme za SAT

    • 05.09.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      Moderator: Biće najavljeno

    • 07.09.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 10.09.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      Moderator: Lana Ranis

      18:30 - 20:00

      Klub pripreme za SAT

    • 11.09.2018 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Interaktivno predavanje PolitikUS

      Moderator: Predrag Rajić

    • 12.09.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      Moderator: Arbi Kej

    • 13.09.2018 Thu.
    • 13:30 - 14:30

      Svet digitalne umetnosti

      Moderator: Andrej Tišma

    • 14.09.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 17.09.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      Moderator: Ričard Krib

      18:30 - 20:00

      Klub pripreme za SAT

    • 19.09.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      Moderator: Nada Likić

    • 21.09.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 24.09.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      Moderator: Ričard Krib

      18:30 - 20:00

      Klub pripreme za SAT

    • 25.09.2018 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Interaktivno predavanje PolitikUS

      Moderator: Predrag Rajić

    • 26.09.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      Moderator: Arbi Kej

    • 27.09.2018 Thu.
    • 13:30 - 14:30

      Svet digitalne umetnosti

      Moderator: Andrej Tišma

    • 28.09.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

Strane