English

Mesečni program

June 2018

      Printable version




    • 01.06.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 04.06.2018 Mon.
    • 11:30 - 13:30

      Engleski za penzionere

      (zatvorena grupa)

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      moderator: Richard Krieb

    • 05.06.2018 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić

      (zatvorena grupa)

      18:30 - 20:00

      Predavanje: Uteha u hladnom ratu: US Airlines, JAT i njihove stjuardese

      sa Filom Tajmejerom

    • 06.06.2018 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Engleski za penzionere  /zatvorena grupa/

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Arbi Kej

      Tema: Trčanje

    • 07.06.2018 Thu.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      18:00 - 20:00

      KNJIŽEVNI klasici na FILMSKOM ekranu

      Serija predavanja Đorđa Randelja i Zorana Surle

      18:30 - 20:00

      Promocija knjige: Zoran Paunović - Doba heroja

      sa autorom, Vitomirem Simurdićem i Slobodanom Tišmom

    • 08.06.2018 Fri.
    • 09:30 - 14:30

      BELL+ početni engleski sa Sofijom Simić

      (zatvorena grupa)

      16:30 - 18:00

      TOEFL saveti i trikovi sa Sofijom Simić

      (zatvorena grupa)

      17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      17:00 - 18:00

      Specijalno izdanje konverzacijskog kluba: Blair Bourassa

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 11.06.2018 Mon.
    • 11:30 - 13:30

      Engleski za penzionere

      (zatvorena grupa)

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa

      Endži Langdon

    • 12.06.2018 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić

      (zatvorena grupa)

      18:00 - 20:00

      Interaktivno predavanje PolitikUS sa

      Predragom Rajićem

    • 13.06.2018 Wed.
    • 09:30 - 10:30

      Engleski za penzionere sa Jelenom Savić

      (zatvorena grupa)

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Nadom Likić

      Tema: koji je tvoj savršen dan?

    • 14.06.2018 Thu.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić

      (zatvorena grupa)

      13:30 - 14:30

      Svet digitalne umetnosti sa

      Andrejem Tišmom

      18:00 - 20:00

      Radionica: Centar za mame

      18:00 - 20:00

      Književni klasici na filmskom ekranu

    • 15.06.2018 Fri.
    • 09:30 - 11:00

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić

      (zatvorena grupa)

      17:00 - 18:00

      Dečiji kutak- radionica magičnih trikova

      sa Endži Langdon

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 18.06.2018 Mon.
    • 11:30 - 13:30

      Engleski za penzionere sa Jelenom Savić

      (zatvorena grupa)

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Ričardom Kribom

    • 20.06.2018 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Engleski za penzionere sa Jelenom Savić

      (zatvorena grupa)

      18:30 - 20:00
    • 21.06.2018 Thu.
    • 00:00 - 20:00

      KNJIŽEVNI klasici na FILMSKOM ekranu

      Serija predavanja Đorđa Randelja i Zorana Surle 

    • 22.06.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak: Radionica magičnih trikova sa Endži Langdon

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 25.06.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Lanom Ranis

    • 26.06.2018 Tue.
    • 18:30 - 20:00

      Predavanje: 10 zapovesti zdravog života sa Rajnom Stamenov Radosavljević

    • 27.06.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Endži Langdon

    • 28.06.2018 Thu.
    • 13:30 - 14:30

      Svet digitalne umestosti sa Andrejem Tišmom

      18:00 - 20:00

      Interaktivno predavanje PolitikUS Plus

      Moderator: Predrag Rajić

      18:00 - 20:00

      KNJIŽEVNI klasici na FILMSKOM ekranu

      Serija predavanja Đorđa Randelja i Zorana Surle

    • 29.06.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

Strane