English

Mesečni program

February 2018

      Printable version




    • 01.02.2018 Thu.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      18:00 - 20:00

      Interaktivno predavanje PolitikUS sa Predragom Rajićem

    • 02.02.2018 Fri.
    • 09:30 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      17:30 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 05.02.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Ričardom Kribom

      Tema: Slobodna tema

      19:00 - 20:00

      Radionica: Studirajte u SAD - SAT ispit sa Milicom Savin /zatvorena grupa/

    • 06.02.2018 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Poslovno planiranje​ ​za preduzetnike sa Adamom Pikvensom /zatvorena grupa/

    • 07.02.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Mirom Jovanović

      Tema: Afroamerikanci u sportu

    • 08.02.2018 Thu.
    • 13:30 - 14:30

      Svet digitalne umetnosti sa Andrejom Tišmom

      16:30 - 17:30

      KNJIŽEVNI klasici na FILMSKOM ekranu

      Serija predavanja Đorđa Randelja i Zorana Surle 

    • 09.02.2018 Fri.
    • 09:30 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Konverzacija za mlade

    • 12.02.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Lanom Ranis

      Tema: Slobodna tema

      19:00 - 20:00

      Radionica: Studirajte u SAD - SAT ispit sa Milicom Savin /zatvorena grupa/

    • 13.02.2018 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      18:00 - 20:00

      Poslovno planiranje za preduzetnike sa Adamom Pikvens

      18:30 - 20:00

      Prezentacija: Čikago

      Heder Piško

    • 14.02.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konvezacijski klub sa Arbi Kej

      Tema: Čak Beri - Kralj rokenrola

    • 15.02.2018 Thu.
    • 09:00 - 20:00

      Zatvoreni!

    • 16.02.2018 Fri.
    • 09:00 - 20:00

      Zatvoreni!

    • 19.02.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Ričardom Kribom

      Tema: Slobodna tema

    • 20.02.2018 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      18:30 - 20:00

      Predavanje: Migracije i identitet

      sa dr Stefanom Pajovićem

    • 21.02.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Arby Kay

      Tema: Afro-amerikanci u vreme rata

    • 22.02.2018 Thu.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      13:30 - 14:30

      Svet digitalne umetnosti sa Andrejom Tišmom

      18:00 - 19:00

      KNJIŽEVNI klasici na FILMSKOM ekranu

      Serija predavanja Đorđa Randelja i Zorana Surle 

    • 23.02.2018 Fri.
    • 09:30 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 26.02.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Lanom Ranis

      Tema: Slobodna tema

      19:00 - 20:00

      Radionica: Studirajte u SAD - SAT ispit sa Milicom Savin /zatvorena grupa/

    • 27.02.2018 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      BELL+ engleski sa Sofijom Simić /zatvorena grupa/

      18:30 - 20:00

      Interaktivno predavanje PolitikUS sa Predragom Rajićem

    • 28.02.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konvezacijski klub sa Nadom Likić

      Tema: Porodica

Strane