English

Mesečni program

September 2017

      Printable version




    • 04.09.2017 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

    • 05.09.2017 Tue.
    • 18:30 - 20:00

      Klub za mlade (10-14 godina)

    • 06.09.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Usluga Analog 2 Digital

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Nadom Likić

      Tema: Anegdote sa letnjeg odmora

    • 07.09.2017 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Interaktivno predavanje PolitikUS sa Predragom Rajićem

    • 08.09.2017 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Konverzacija za mlade

    • 11.09.2017 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

    • 12.09.2017 Tue.
    • 18:30 - 20:00

      Klub za mlade (10-14 godina)

    • 13.09.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Usluga Analog 2 Digital

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Arbi Kej

      Tema: Fortune Cookie Day

    • 14.09.2017 Thu.
    • 13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti sa Andrejom Tišmom

      Tema: Video festival "Traverze 2017."

    • 15.09.2017 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Konverzacija za mlade

    • 18.09.2017 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Lanom Ranisavljević

    • 19.09.2017 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Radionica "Centra za mame"

      Tema: Snaga majke, snaga žene

      18:30 - 01:00

      Klub za mlade (10-14 godina)

    • 20.09.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Usluga Analog 2 Digital

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Mirom Plavšić

      Tema: Davanje i primanje poklona

    • 21.09.2017 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Interaktivno predavanje PolitikUS sa Predragom Rajićem

    • 22.09.2017 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Konverzacija za mlade

    • 25.09.2017 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Lanom Ranisavljević

    • 26.09.2017 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Kurs poslovnih startapa sa Marijom Prokopić

      18:30 - 20:00

      Klub za mlade (10-14 godina)

    • 27.09.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Usluga Analog 2 Digital

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Arbi Kej

      Tema: Dan turizma

    • 28.09.2017 Thu.
    • 13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti sa Andrejom Tišmom

      Tema: Video umetnost grupe "Overlap"

      18:00 - 19:30

      Kurs poslovnih startapa sa Marijom Prokopić

    • 29.09.2017 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Konverzacija za mlade

Strane