English

Mesečni program

August 2017

      Printable version




    • 01.08.2017 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Dokumentarni film

      ''Abraham Lincoln - Preserving the Union''

    • 02.08.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Digitalizujte vaše uspomene

    • 04.08.2017 Fri.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme je za igru! (Wii igrice i mnoge druge)

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 07.08.2017 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Muzički sat

      Džordž Geršvin

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 08.08.2017 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Dokumentarni film

      ''Al Capone - Scarface''

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 09.08.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Digitalizujte vaše uspomene

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 10.08.2017 Thu.
    • 11:00 - 13:00

      Letnja projekcija

      Ritam ludila (Whiplash)

      13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti

      sa Andrejem Tišmom

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 11.08.2017 Fri.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme je za igru! (Wii igrice i mnoge druge)

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 14.08.2017 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Muzički sat

      Frank Sinatra

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 15.08.2017 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Dokumentarni film

      ''Jonny Cash Biography''

       

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 16.08.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Digitalizujte vaše uspomene

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 17.08.2017 Thu.
    • 11:00 - 13:00

      Letnja projekcija

      K-Pax

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 18.08.2017 Fri.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme je za igru! (Wii igrice i mnoge druge)

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 21.08.2017 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Muzički sat

      Džoni Keš

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 22.08.2017 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Dokumentarni film

      ''Isidora Duncan - Movement from the soul''

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 23.08.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Digitalizujte vaše uspomene

      16:00 - 19:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 24.08.2017 Thu.
    • 11:00 - 13:00

      Letnja projekcija

      Raskršće (Crossroads)

      13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti

      sa Andrejem Tišmom

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 25.08.2017 Fri.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme je za igru! (Wii igrice i mnoge druge)

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 28.08.2017 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Muzički sat

      Rej Čarls

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 29.08.2017 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Dokumentarni film

      ''Frank Llozd Wright''

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

    • 30.08.2017 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Digitalizujte vaše uspomene

      16:00 - 20:00

      Kreativna biblioteka na Štrandu

Strane