English

Mesečni program

July 2017

      Printable version




    • 03.07.2017 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Lanom Ranis

      Tema: 4. juli - Dan Nezavisnosti

    • 05.07.2017 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Nadom Likić

      Tema: Naučimo engleski kroz slušanje i prepričavanje priče

    • 06.07.2017 Thu.
    • 11:00 - 12:30

      Dokumentarni filmovi u Američkom kutku 

    • 07.07.2017 Fri.
    • 19:30 - 23:59

      Posetite nas na EXIT festivalu!

    • 08.07.2017 Sat.
    • 18:00 - 20:00

      Debata "Zar se rodna ravnopravnost ne tiče samo žena?"

    • 12.07.2017 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Mirom Jovanović

      Tema: Letovanje

    • 13.07.2017 Thu.
    • 11:00 - 12:30

      Dokumentarni filmovi u Američkom kutku

      13:00 - 14:30

      Svet digitalne umentosti

      sa Andrejem Tišmom

    • 14.07.2017 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Konverzacija za mlade

    • 17.07.2017 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Ričardom Kribom

      Tema: Igre rečima

      21:00 - 23:00

      Projekcije filmova Američkog kutka na "Brod Teatru"

    • 19.07.2017 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Nadom Likić

      Tema: Ne odustajte od svojih ciljeva, bez obzira na prepreke na koje nailazite!

    • 20.07.2017 Thu.
    • 11:00 - 12:30

      Dokumentarni filmovi u Američkom kutku

    • 21.07.2017 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Konverzacija za mlade

    • 24.07.2017 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Lanom Ranis

      21:00 - 23:00

      Projekcije filmova Američkog kutka na "Brod Teatru"

    • 26.07.2017 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Arby Kay

    • 27.07.2017 Thu.
    • 11:00 - 12:30

      Dokumentarni filmovi u Američkom kutku

      13:00 - 14:30

      Svet digitalne umetnosti sa Anedrejem Tišmom

    • 28.07.2017 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Konverzacija za mlade

    • 31.07.2017 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Ričardom Kribom

      Tema: Igre rečima

      21:00 - 23:00

      Projekcije filmova Američkog kutka na "Brod Teatru"

Strane