English

Mesečni program

August 2016

      Printable version




    • 03.08.2016 Wed.
    • 18:00 - 20:00

      LETNJA KONVERZACIJA u Dunavskom parku

      moderatorka: Nada Likić

      tema: "Čitanje i recitovanje omiljenih pesama na engleskom i srpskom. Ponesite ih! "

    • 04.08.2016 Thu.
    • 21:00 - 22:00

      Predavanje

      "Discovers of America"

      Vladimir Pištalo

      (u Spomen- zbirci Pavle Beljanski)

    • 05.08.2016 Fri.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu

      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 08.08.2016 Mon.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 09.08.2016 Tue.
    • 16:00 - 20:30


      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 10.08.2016 Wed.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

      18:00 - 20:00

      LETNJA KONVERZACIJA u Dunavskom parku
      moderatorka: Nada Likić
      tema: "Pričamo o vašim navikama u ishrani i dijetama. Ako želite možete poneti nki od svojih omiljenih recepata"

    • 11.08.2016 Thu.
    • 13:00 - 14:30

      Svet digitalne umetnosti sa Andrejom Tišmom

      Video umetnost Dejvisa Venturelija (Italija, Milano)

      16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 12.08.2016 Fri.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 15.08.2016 Mon.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 16.08.2016 Tue.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

      21:00 - 22:00

      PREDAVANJE "Skice za filmsku istoriju džeza"

      sa Vitomirom Simurdićem i Vojislavom Bubišom Simićem

      (bašta Nikolajvskog doma)

      21:00 - 22:30

      Projekcija filma Američkog kutka Novi Sad

      na Brod teatru

    • 17.08.2016 Wed.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

      21:00 - 22:30

      Projekcija filma Američkog kutka Novi Sad
      na Brod teatru

    • 18.08.2016 Thu.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 19.08.2016 Fri.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 22.08.2016 Mon.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 23.08.2016 Tue.
    • 16:00 - 20:30


      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 24.08.2016 Wed.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

      21:00 - 22:30

      Projekcija filma Američkog kutka Novi Sad
      na Brod teatru

    • 25.08.2016 Thu.
    • 13:00 - 14:30

      Svet digitalne umetnosti sa Andrejom Tišmom

      Video umetnost Kristijana Šmera (Velika Britanija, London)

      16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 26.08.2016 Fri.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 29.08.2016 Mon.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 30.08.2016 Tue.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

    • 31.08.2016 Wed.
    • 16:00 - 20:30

      ACNS Kreativna biblioteka na Štrandu
      kreativne radionice, časovi engleskog i još mnogo toga

Strane