English

Mesečni program

July 2016

      Printable version




    • 01.07.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Deco vreme je za film

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 04.07.2016 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski- NEZAPOSLENI

      ZATVORENA GRUPA

      18:30 - 20:00

      Letnji konverzacijski klub

      (moderator: Richard Krieb)

      tema: Igra reči i zabava na engleskom

    • 05.07.2016 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      DOŠLI SMO DA SE IGRAMO! Wii igrice, minidronovi i mnoge druge igre.

    • 06.07.2016 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski- NEZAPOSLENI

      ZATVORENA GRUPA

      18:00 - 20:00

      Pripreme za TOEFL

      18:30 - 20:00

      Letnji konverzacijski klub

      (moderator: Nada Likić)

      tema: Koliko znate o istoriji Novog sada, objektima od značaja i ljudima koji su doprineli istoriji našeg grada?

    • 07.07.2016 Thu.
    • 09:00 - 20:00

      Preporučujemo knjigu

      Zadie Smith

      "The Autograph Man"

    • 08.07.2016 Fri.
    • 09:00 - 20:00

      Zatvoreni

      Posetite nas na EXIT festivalu

    • 11.07.2016 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Letnji konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Koji je tvoj omiljen letnji festival u zemlji?

    • 12.07.2016 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      DOŠLI SMO DA SE IGRAMO! Wii igrice, minidronovi i mnoge druge igre.

      19:00 - 20:00

      Ženski razgovori

      tema: Strahovi, barijere i brige 

    • 13.07.2016 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Letnji konverzacijski klub

      (moderator: Arby Kay)

      tema: "Embrace your Geekness Day"

    • 14.07.2016 Thu.
    • 13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti

      Atinski festival digitalne umetnosti 2016

      Andrej Tišma

    • 15.07.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Deco vreme je za film

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 18.07.2016 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Letnji konverzacijski klub

      (moderator: Richard Krieb)

      tema: Igra reči i zabava na engleskom

    • 19.07.2016 Tue.
    • 17:00 - 18:00

      DOŠLI SMO DA SE IGRAMO! Wii igrice, minidronovi i mnoge druge igre.

    • 20.07.2016 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Letnji konverzacijski klub

      (moderator: Nada Likić)

      tema: Boravak u prirodi i vežbanje na otvorenom. Hajde da podelimo vežbe koje praktikujemo i čine da se dobro osećamo.

    • 21.07.2016 Thu.
    • 09:00 - 20:00

      Preporučujemo knjigu

      Elizabeth Gilbert

      "Eat, Pray, Love"

    • 22.07.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Deco vreme je za film

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 25.07.2016 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Letnji konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Slobodna tema

    • 26.07.2016 Tue.
    • 17:00 - 20:00

      DOŠLI SMO DA SE IGRAMO! Wii igrice, minidronovi i mnoge druge igre.

    • 27.07.2016 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Letnji konverzacijski klub

      (moderator: Arby Kay)

      tema: "Walk on Stilts Day"

    • 28.07.2016 Thu.
    • 13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti

      Dunavski video art festival, Austrija

      Andrej Tišma

    • 29.07.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Deco vreme je za film

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

Strane