English

Mesečni program

January 2016

      Printable version




    • 18.01.2016 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Da li volite zimu?

    • 19.01.2016 Tue.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme za film

      "Traffic"

      14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

    • 20.01.2016 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Nada Likić)

      tema: Kako živeti kada naiđemo na prepreke i probleme? Da li možemo da pomognemo jedni drugima?

    • 21.01.2016 Thu.
    • 16:00 - 18:00

      Dokumentarni film 

      "The kids grow up"

      18:00 - 20:00

      Prezentacija o studiranju na medjunarodnom poslovnom koledžu u Viner Nojštatu sa Tijanom Davidović

    • 22.01.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

       

      19:00 - 20:00

      Svet digitalne umetnosti

      with Andrej Tišma

    • 25.01.2016 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Slobodna

    • 26.01.2016 Tue.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme je za film

      "Dejavu"

      18:00 - 20:00

      Promocija antologije eseja baziranih na konferenciji "Danima slobodnih misli u Sremskim Karlovcima"

    • 27.01.2016 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Arby Kay)

      tema: Nacionalni dan reciklaže mobilnih telefona

    • 28.01.2016 Thu.
    • 13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti

      with Andrej Tišma

      16:00 - 18:00

      Documentarni film

      "The Paper"

    • 29.01.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

Strane