English

Mesečni program

November 2015

      Printable version




    • 02.11.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Grad koji bih voleo/la da posetim

    • 03.11.2015 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

    • 04.11.2015 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub 

      (moderator: Nada Likić)

      tema: Hajde da naučimo neke poslovice na engleskom. Ponesite sa sobom svesku i olovku da ih zapišete i zapamtite

    • 05.11.2015 Thu.
    • 16:00 - 18:00

      Dokumentarni film

      "War letters"

       

      18:00 - 20:00

      Prezentacija: Work and Travel USA 2016

    • 06.11.2015 Fri.
    • 00:00 - 00:00

      Otvoreno od 9-15.00 časova

    • 09.11.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Šta biste učinili za okolinu kada bi dobili na lutriji?

    • 10.11.2015 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

      15:00 - 17:00

      Vreme je za film

      "Dead Poets Society"

      17:00 - 19:00

      Književni ciklus sa Arby Kay

      ZATVORENA GRUPA

      18:00 - 20:00

      Predavanje

      Dr. Dragan Ivanov

    • 11.11.2015 Wed.
    • 00:00 - 00:00

      Ne radimo!

    • 12.11.2015 Thu.
    • 16:00 - 18:00

      Dokumentarni film

      "Harlem Renaissance"

      19:00 - 20:00

      Svet digitalne umetnosti

      with Andrej Tišma

    • 13.11.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 16.11.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Šta mislite o obrazovnom sistemu u Americi?

    • 17.11.2015 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

      15:00 - 17:00

      Vreme je za film

      17:00 - 19:00

      Književni ciklus sa Arby Kay

      ZATVORENA GRUPA

    • 18.11.2015 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Nada Likić)

      tema: Za koje stvari u životu ste zahvalni? A šta bi promenili da možete?

    • 19.11.2015 Thu.
    • 16:00 - 18:00

      Dokumentarni film

      "Craft in America"

    • 20.11.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 23.11.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Dan Zahvalnosti je blizu! Na čemu ste vi zahvalni?

    • 24.11.2015 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

      15:00 - 17:00

      Vreme je za film

      17:00 - 18:00

      Književni ciklus sa Arby Kay

       

    • 25.11.2015 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Arby Kay)

      tema: Umetnost poklanjanja

    • 26.11.2015 Thu.
    • 11:00 - 13:00

      La Leche League

      13:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti

      with Andrej Tišma

      16:00 - 18:00

      Dokumentarni film

      "The Last Waltz"

    • 27.11.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 30.11.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Slobodna

Strane