English

Mesečni program

October 2015

      Printable version




    • 01.10.2015 Thu.
    • 16:00 - 18:00

      Dokumentarni film

      "Pisma iz rata"

    • 02.10.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 05.10.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za engleski

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Spavanje i sanjanje

    • 06.10.2015 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

      15:00 - 01:00

      Vreme je za film

      "Društvo mrtvih pesnika"

      17:00 - 18:00

      PREDAVANJE

      Program razmene studenata

      17:00 - 18:00

      Književni ciklus sa Arby Kay

      ZATVORENA GRUPA

    • 07.10.2015 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za nezaposlene

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Nada Likić)

      tema: Kakvo je vaše mišljenje o ogovaranju i kritikovanju drugih ljudi? Da li imamo neke koristi od toga?

    • 08.10.2015 Thu.
    • 16:00 - 18:00

      Dokumentarni film

      "Harlem Renaissance"

      19:00 - 20:00

      Svet digitalne umetnosti

      with Andrej Tišma

    • 09.10.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 12.10.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za nezaposlene

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Vaša omiljena istorijska ličnost?

    • 13.10.2015 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

      15:00 - 17:00

      Vreme je za film

      "Pay it Forward"

    • 14.10.2015 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konvezacijski klub

      (moderator: Arby Kay)

      tema: Popularnost plišanog mede Tedija

    • 15.10.2015 Thu.
    • 16:00 - 18:00

      Dokumentarni film 

      "Craft in America"

    • 16.10.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

       

    • 19.10.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Kakav humor vi volite?

    • 20.10.2015 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

      15:00 - 17:00

      Vreme je za film

      "Freedom writers"

      17:00 - 18:00

      Književni ciklus sa Arby Kay

      ZATVORENA GRUPA

    • 21.10.2015 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Nada Likić)

      tema: Kojoj istorijskoj ličnosti se najviše divite? Ako budete u mogućnosti, pripremite kratku biografiju u par rečenica.

    • 22.10.2015 Thu.
    • 13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti

      with Andrej Tišma

      16:00 - 18:00

      Dokumentarni film

      "African American Lives"

    • 23.10.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 26.10.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Lana Ranisavljević)

      tema: Slobodna

    • 27.10.2015 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Pripreme za TOEFL

      15:00 - 16:00

      Vreme je za film

      "Color Purple"

      17:00 - 18:00

      Književni ciklus sa Arby Kay

      ZATVORENA GRUPA

      18:30 - 20:00

      PREDAVANJE

      "PolitikUS" sa Predragom Rajićem

    • 28.10.2015 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za penzionere

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderator: Arby Kay)

      tema: Svet animacije- povodom svetskog dana animacije

    • 29.10.2015 Thu.
    • 11:00 - 12:00

      La Leće liga

      Info čas o dojenju

      16:00 - 18:00

      Dokumentarni film

      "African American Lives"

    • 30.10.2015 Fri.
    • 18:00 - 20:00

      NOĆ VEŠTICA

Strane