English

Mesečni program

January 2015

      Printable version




    • 01.01.2015 Thu.
    • 00:00 - 01:00
    • 02.01.2015 Fri.
    • 00:00 - 00:00
    • 05.01.2015 Mon.
    • 00:00 - 00:00
    • 06.01.2015 Tue.
    • 00:00 - 00:00
    • 07.01.2015 Wed.
    • 00:00 - 00:00
    • 08.01.2015 Thu.
    • 00:00 - 00:00
    • 09.01.2015 Fri.
    • 00:00 - 00:00
    • 15.01.2015 Thu.
    • 13:00 - 14:30

      Dokumentarni film

      "Muzika za revoluciju"

      Produkcijska kuća "Docurama"

       

    • 16.01.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

      19:00 - 20:00

      Svet digitalne umetnosti

      "Video umetnost Kristine Kranfeld" 

      voditelj: Andrej Tišma

    • 19.01.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za nezaposlene

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderatorka: Lana Ranisavljević)

      tema: Značaj prihvatanja međusobnih razlika

    • 20.01.2015 Tue.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme je za film

      "Nebraska"

      Alexander Payne

      18:30 - 20:00

      Predavanje - Konstrukcija Sjedinjenih Američkih Država

      predavač: Predrag Rajić

    • 21.01.2015 Wed.
    • 18:00 - 20:00

      Kurs pravljenja prezentacija

      sa Zoranom Stepanović

      ZATVORENA GRUPA

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderatorka: Nada Likić)

      tema: Obeležavanje Dana religijskih sloboda - Da li smo toleratni prema drugi religijama?

    • 22.01.2015 Thu.
    • 13:00 - 15:00

      Dokumentarni film

      "Velika srca hrabrosti"

      New Dimension

    • 23.01.2015 Fri.
    • 11:30 - 13:00

      Promocija knjige

      "Mihajlo Pupin"

      Jovana Kulauzov Reba

      17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 26.01.2015 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Početni engleski za nezaposlene

      11:30 - 13:00

      Sastanak La Leche Lige

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderatorka: Lana Ranisavljević)

      tema: slobodna

    • 27.01.2015 Tue.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme je za film

      "Malkolm X"

      Spike Lee

      18:30 - 20:00

      Predavanje - Kongres Sjedinjenih Američkih Država

      predavač: Predrag Rajić

    • 28.01.2015 Wed.
    • 18:00 - 20:00

      Kurs pravljenja prezentacija

      sa Zoranom Stepanović

      ZATVORENA GRUPA

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderatorka: Arby Kay)

      tema: slobodna

    • 29.01.2015 Thu.
    • 13:00 - 15:00

      Dokumentarni film

      "Tri vere, jedan Bog: Judizam, Hrišćanstvo, Islam"

      13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti

      "Video umetnost Elen Vetmur"

      voditelj: Andrej Tišma

      18:00 - 20:00

      Klub knjige

      moderatorka: Andrea Gomboš

    • 30.01.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

Strane