English

Mesečni program

November 2014

      Printable version




    • 03.11.2014 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub 

      moderatorka: Lana Ranisavljević 

      tema: 10 godina Američkog kutka - šta vam se dopada, a šta ne? Predlozi? :)

    • 04.11.2014 Tue.
    • 13:00 - 14:30

      Vreme je za film

      "Biti Džon Malkovič" 

      17:30 - 20:00

      Kurs akademskog pisanja

    • 05.11.2014 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      tema: Koja je vaša omiljena pesma? Recitujte, otpevajte ili nam je pročitajte. 

      moderatorka: Nada Likić

    • 06.11.2014 Thu.
    • 13:00 - 14:30

      Dokumentarni film 

      "Jedna žena, jedan glas"

      15:00 - 16:00

      Časovi pripreme za TOEFL ispit

      19:00 - 20:00

      Prezentacija na temu "TA & NLP" - promo veče 

    • 07.11.2014 Fri.
    • 00:00 - 01:00

      Radimo od 9 do 18 časova - svi programi su otkazani! 

    • 10.11.2014 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      moderatorka: Lana Ranisavljević

      tema: Da li volite da kuvate? Koji je vaš specijalitet? 

    • 11.11.2014 Tue.
    • 00:00 - 01:00

      NE RADIMO! 

    • 12.11.2014 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      moderatorka: Arby Kay

      tema: Chicken Soup for the Soul

    • 13.11.2014 Thu.
    • 15:00 - 16:30

      Časovi za pripremu TOEFL ispita

      18:00 - 20:00

      Jezička radionica - Učenje engleskog kroz poeziju Čarlsa Bukovskog

      19:00 - 20:00

      Svet digitalne umetnosti

      voditelj: Andrej Tišma

    • 14.11.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:00 - 19:00

      Prezentacija Elance platforme

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 17.11.2014 Mon.
    • 10:00 - 17:00

      Intervjuisanje A-Smyle kandidata

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      moderatorka: Lana Ranisavljević 

      tema: Bliži se Dan zahvalnosti! Za šta ste vi zahvalni?

    • 18.11.2014 Tue.
    • 10:00 - 17:00

      Intervjuisanje za A Smyle

      13:00 - 14:30

      Vreme je za film

      "Dobar, loš,zao"

      sa Klint Istvudom

      17:30 - 20:00

      Kurs akademskog pisanja

    • 19.11.2014 Wed.
    • 10:00 - 17:00

      Intervjui za A Smyle

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub 

      moderatorka: Nada Likić 

      tema: Zašto je praštanje važno? Da li treba da praštamo? 

    • 20.11.2014 Thu.
    • 13:00 - 14:30

      Dokumentarni film

      "Deep Blues"

      15:00 - 16:00

      Časovi pripreme za TOEFL ispit

      19:00 - 20:00

      Predstava "SINcerely yours..."

      (or how money cheapens each and everything)

      Produkcija: Školigrica and Chatroom

    • 21.11.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 24.11.2014 Mon.
    • 11:30 - 12:30

      La Leche League

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      (moderatorka: Lana Ranisavljević)

      tema: Slobodna tema.

    • 25.11.2014 Tue.
    • 13:00 - 14:30

      Vreme je za film

      "Noć u muzeju"

      sa Ben Stilerom

      17:30 - 20:00

      Kurs akademskog pisanja

    • 26.11.2014 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Klub knjige

      moderatorka: Andrea Gomboš

      18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub

      moderatorka: Arby Kay

      tema: Najbolji filmski trenutci

    • 27.11.2014 Thu.
    • 00:00 - 00:00

      Dan zahvalnosti

      13:00 - 14:00

      Svet digitalne umetnosti

      Festival "Video trenutci" Marseja

      voditelj Andrej Tišma

      15:00 - 16:00

      Časovi za pripremu TOEFL ispita

    • 28.11.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:00 - 20:00

      Jezička radionica

      Učenje engleskog jezika kroz poeziju Čarsla Bukovskog

      sa Nadom Likić

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

Strane