English

Mesečni program

August 2014

      Printable version




    • 01.08.2014 Fri.
    • 12:00 - 13:30

      VREME ZA DECU

      Projekcija filma "Guliverova putovanja"

    • 04.08.2014 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Kurs početnog engleskog za starije od 60 godina

    • 05.08.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      Letnje jutro 

      Projekcija filma "Igre gladi"

      18:00 - 18:45

      Prezentacija "Studiranje u SAD i moja iskustva u Srbiji" 

      Kler Profus, stažistkinja Američke ambasade

    • 06.08.2014 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Kurs početnog engleskog za starije od 60 godina

    • 07.08.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Svet digitalne umetnosti 

      moderator: Andrej Tišma 

      tema: Video radovi Laure Armanako

    • 08.08.2014 Fri.
    • 12:00 - 13:30

      VREME ZA DECU

      Projekcija filma "Indijanac u kredencu"

    • 11.08.2014 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Kurs početnog engleskog za starije od 60 godina

    • 12.08.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      Letnje jutro

      Projekcija filma "Život kakav poznajemo"

    • 13.08.2014 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Kurs početnog engleskog za starije od 60 godina

    • 14.08.2014 Thu.
    • 11:00 - 13:30

      Radionica kreativnog pisanja sa Merili Kaninghem za decu od 11 do 14 godina

      12:00 - 13:30

      Dokumentarni film "Crni mambazo Lejdi Smit"

      16:00 - 18:30

      Radionica kreativnog pisanja sa Merili Kaninghem za tinejdžere od 15 do 18 godina

      18:30 - 19:30

      Prezentacija "Profesor engleskog i aktivan učenik"

      Govori: Merili Kaninghem

    • 15.08.2014 Fri.
    • 11:00 - 13:30

      Radionica kreativnog pisanja sa Merili Kaninghem za decu od 11 do 14 godina

      12:00 - 13:30

      VREME ZA DECU 

      Projekcija filma "Knjiga o džungli"

      16:00 - 18:30

      Radionica kreativnog pisanja sa Merili Kaninghem za tinejdžere od 15 do 18 godina

    • 18.08.2014 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Kurs početnog engleskog za starije od 60 godina

    • 19.08.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      Letnje jutro

      Projekcija filma "Koristio je ljubav kao što većina muškaraca koristi novac"

    • 20.08.2014 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Kurs početnog engleskog za starije od 60 godina

    • 21.08.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Svet digitalne umetnosti

      moderator: Andrej Tišma

      tema: Video festival "Magmart"

    • 22.08.2014 Fri.
    • 12:00 - 13:30

      VREME ZA DECU

      "Dijego, veliko spašavanje dinosaurusa"

    • 25.08.2014 Mon.
    • 09:30 - 11:00

      Kurs početnog engleskog za starije od 60 godina

    • 26.08.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:30

      Letnje jutro

      Projekcija filma "Borilački klub"

    • 27.08.2014 Wed.
    • 09:30 - 11:00

      Kurs početnog engleskog za starije od 60 godina

    • 28.08.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:30

      Dokumentarni film "The Weather Underground"

Strane