English

Mesečni program

September 2019

      Printable version




    • 16.09.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talks

    • 18.09.2019 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America Konverzacijski klub

      18:00 - 20:00

      American Road Show / projekcija filma i diskusija / moderatorka: Sofija Simić

       

    • 19.09.2019 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      Upoznajmo SAD / Moderator: dr Rastislav Stojisavljević

      18:30 - 20:00

      Klub priprema za ispit SAT / Moderatorka: Milica Savin

    • 20.09.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 23.09.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talks

    • 24.09.2019 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      nfo-debatni klub PolitikUS / Moderator: Predrag Rajić

      20:00 - 22:00

      Iridina filmska pričaonica /  Film: „Starateljstvo“

    • 25.09.2019 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Share America Konverzacioni klub

      18:00 - 20:00

      American Road Show / Projekcija i diskusija / Moderator: Sofija Simić

    • 26.09.2019 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti / Moderator: Andrej Tišma

      18:00 - 20:00

      Upoznajmo SAD / Moderator: dr Rastislav Stojisavljević

      18:30 - 20:00

      Klub priprema za ispit SAT / Moderatorka: Milica Savin

    • 27.09.2019 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečji kutak

      18:00 - 20:00

      Primenjeno mentorstvo / Moderator: Goran Gonđa

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 30.09.2019 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      TED Talks

Strane