English

Mesečni program

December 2018

      Printable version




    • 14.12.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:00 - 20:00

      American Road Show sa Sofijom Simić

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 17.12.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Ričardom Krajbom

    • 18.12.2018 Tue.
    • 11:00 - 14:00

      BELL+ kurs početnog engleskog sa Sofijom Simić

    • 19.12.2018 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Nadom Likić

    • 20.12.2018 Thu.
    • 11:00 - 14:00

      BELL+ kurs početnog engleskog sa Sofijom Simić

      14:00 - 15:00

      Svet digitalne umetnosti sa Andrejem Tišmom

      18:30 - 20:00

      Pripreme za SAT ispit sa Milicom Savin i Dajanom Vučaj

    • 21.12.2018 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Dečiji kutak

      18:00 - 20:00

      American Road Show sa Sofijom Simić

      18:30 - 20:00

      Omladinski klub

    • 24.12.2018 Mon.
    • 18:30 - 20:00

      Konverzacijski klub sa Ričardom Krajbom

    • 25.12.2018 Tue.
    • 11:00 - 14:00

      BELL+ kurs početnog engleskog sa Sofijom Simić

    • 26.12.2018 Wed.
    • 18:30 - 01:00

      Konverzacijski klub

    • 27.12.2018 Thu.
    • 11:00 - 14:00

      BELL+ kurs početnog engleskog sa Sofijom Simić

      18:30 - 20:00

      Pripreme za SAT ispit sa Milicom Savin i Dajanom Vučaj

    • 28.12.2018 Fri.
    • 18:00 - 20:00

      American Road Show sa Sofijom Simić

    • 31.12.2018 Mon.
    • 09:00 - 12:00

      Radno vreme od 9h do 12h

Strane