Mesečni program | Američki kutak Niš
English

Mesečni program

June 2018

      Printable version




    • 01.06.2018 Fri.
    • 16:00 - 17:30

      BELL - A2 kurs engleskog

    • 02.06.2018 Sat.
    • 10:00 - 14:00

      Festival "POZITIVNI"

    • 05.06.2018 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A2 kurs engleskog

      17:30 - 18:30
          • Tea & Talk-radionice konverzacije sa Danbi Lee i Centrom za devojke

       

    • 06.06.2018 Wed.
    • 17:00 - 18:30

      Prezentacija Danbi Lee o muzici afro-amerikanaca

    • 07.06.2018 Thu.
    • 13:45 - 15:15

      Study group za studente sa Bogdanom, Milanom i Dimitrijem

    • 09.06.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Forum teatar sa Svetlanom Medar

    • 12.06.2018 Tue.
    • 17:30 - 18:30
          • Tea & Talk-radionice konverzacije sa Danbi Lee i Centrom za devojke

       

    • 13.06.2018 Wed.
    • 17:00 - 18:30

      "Kako putovati za male pare" prezentacija Danbi Lee

    • 14.06.2018 Thu.
    • 13:45 - 15:15
      • Study group za studente sa Bogdanom, Milanom i Dimitrijem

       

    • 16.06.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30
      • Forum teatar sa Svetlanom Medar

       

    • 18.06.2018 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Prezentacija Majkla Džejkobsa

    • 19.06.2018 Tue.
    • 17:30 - 18:30
          • Tea & Talk-radionice konverzacije sa Danbi Lee i Centrom za devojke

       

    • 21.06.2018 Thu.
    • 13:45 - 15:15

      Study group za studente sa Bogdanom, Milanom i Dimitrijem

Strane

Dodatne strane