English

Mesečni program

March 2018

      Printable version




    • 01.03.2018 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A1 kurs engleskog

      18:00 - 20:30

      Američki filmski klub sa Danbi Lee

      Film - Poštar uvek zvoni dva puta (1946)

    • 02.03.2018 Fri.
    • 16:00 - 17:30

      BELL - A2 kurs engleskog

      17:30 - 19:00

      Study group za studente sa Bogdanom, Milanom i Dimitrijem

    • 03.03.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Forum teatar sa Svetlanom Medar

    • 05.03.2018 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A1 kurs engleskog

    • 06.03.2018 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A2 kurs engleskog

    • 07.03.2018 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks - čas konverzacije povodom meseca žena

    • 08.03.2018 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A1 kurs engleskog

    • 09.03.2018 Fri.
    • 16:00 - 17:30

      BELL - A2 kurs engleskog

      17:30 - 19:00

      Study group za studente sa Bogdanom, Milanom & Dimitrijem

    • 10.03.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Forum teatar sa Svetlanom Medar

    • 12.03.2018 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A1 kurs engleskog

    • 13.03.2018 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A2 kurs engleskog

    • 14.03.2018 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks - Zero diskriminacija 

    • 15.03.2018 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A1 kurs engleskog

    • 16.03.2018 Fri.
    • 11:00 - 20:00

      TEDEd konferencija

      Mesto održavanja - Oficirski dom

      16:00 - 17:30

      BELL - A2 kurs engleskog

      17:30 - 19:00

      Study group za studente sa Bogdanom, Milanom i Dimitrijem

      18:00 - 20:30

      Američki filmski klub sa Danbi Lee

      Film - Blade Runner (1982)

    • 17.03.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Forum teatar sa Svetlanom Medar

    • 18.03.2018 Sun.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A1 kurs engleskog

    • 20.03.2018 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A2 kurs engleskog

    • 21.03.2018 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      TED TALKS - Rasna diskriminacija

    • 22.03.2018 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A1 kurs engleskog

    • 23.03.2018 Fri.
    • 16:00 - 17:30

      BELL - A2 kurs engleskog

      17:30 - 19:00

      Study group sa Bogdanom, Milanom & Dimitrijem

    • 24.03.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Forum teatar sa Svetlanom Medar

    • 25.03.2018 Sun.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A1 kurs engleskog

    • 27.03.2018 Tue.
    • 17:00 - 18:30
    • 28.03.2018 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks - čas konverzacije

    • 29.03.2018 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      BELL - A2 kurs engleskog

    • 30.03.2018 Fri.
    • 10:00 - 19:00

      Nauk nije bauk

      Mesto održavanja - Elektronski fakultet

      16:00 - 17:30

      BELL - A2 kurs engleskog

      17:30 - 19:00

      Study group za studente sa Bogdanom, Milanom i Dimitrijem 

    • 31.03.2018 Sat.
    • 10:00 - 19:00

      Nauk nije bauk

      Mesto održavanja - Elektronski fakultet

      11:00 - 12:30

      Forum teatar sa Svetlanom Medar

Strane

Dodatne strane