English

Mesečni program

February 2018

      Printable version




    • 01.02.2018 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      BELL A1

      18:00 - 20:30

      AMC Film klub

      Film - Malteški soko (1941)

    • 02.02.2018 Fri.
    • 11:00 - 12:30

      ACCESS- Museum Project radionica

      11:00 - 12:30

      ACCESS- Radionica poezije

      12:00 - 13:30

      Radionice profesionalne orijentacije za nezaposlene zene

      17:30 - 19:00
          • Study group za studente sa Bogdanom, Milanom i Dimitrijem

           

       

    • 05.02.2018 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      BELL- TEST A1

    • 06.02.2018 Tue.
    • 10:30 - 11:30

      Benjamin Franklin-Intervjui

      12:00 - 13:30

      Radionice profesionalne orijentacije za nezaposlene zene

      17:00 - 18:30

      BELL TEST-A2

    • 07.02.2018 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      CHICAGO- prezentacija Heather Pishko u DELI prostoru za kreativno delovanje Nis

      18:00 - 19:00

      TED Talks - konverzacija

    • 09.02.2018 Fri.
    • 18:00 - 20:30

      Black History Event with Danbi Lee

      Film iznenađenja povodom Meseca afroameričke kulture i istorije 

    • 10.02.2018 Sat.
    • 09:00 - 10:30

      TEDed klub

      10:00 - 11:30

      WEB ucenje sa Milanom Petrovicem

      11:00 - 12:30

      STEAM klub - žene u nauci

    • 13.02.2018 Tue.
    • 18:00 - 20:30

      Film klub sa Danbi Lee

      Film - Dvostruko osiguranje (1946)

    • 14.02.2018 Wed.
    • 17:00 - 18:30

      Black History prezentacija-Danbi Lee

      18:00 - 19:00

      TED Talks konverzacija

    • 17.02.2018 Sat.
    • 09:00 - 10:30

      TEDed klub

    • 18.02.2018 Sun.
    • 17:00 - 18:30

      BELL A1

    • 20.02.2018 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      BELL A2

    • 21.02.2018 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks konverzacija

    • 22.02.2018 Thu.
    • 17:00 - 18:30

      BELL A1

    • 24.02.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Forum Theatre

    • 26.02.2018 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      BELL A1

    • 27.02.2018 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      BELL A2

    • 28.02.2018 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks konverzacija

Strane

Dodatne strane