English

Mesečni program

October 2017

      Printable version




    • 02.10.2017 Mon.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks to Talk About sa Milanom i Dimitrijem

    • 03.10.2017 Tue.
    • 10:30 - 12:30

      Domaći zadaci sa Dimitrijem

      18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

    • 04.10.2017 Wed.
    • 17:00 - 18:00

      Business English with Nikola Tatar

    • 05.10.2017 Thu.
    • 10:30 - 12:30

      Domaći zadaci sa Dimitrijem

      18:00 - 01:00

      Green card presentation - Narodna biblioteka "Stevan Sremac"

    • 06.10.2017 Fri.
    • 18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

    • 07.10.2017 Sat.
    • 11:00 - 12:00

      Business English with Nikola Tatar

    • 09.10.2017 Mon.
    • 18:00 - 19:00
      • TED Talks to Talk About sa Milanom i Dimitrijem

      •  

    • 10.10.2017 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

    • 11.10.2017 Wed.
    • 10:00 - 12:00

      Domaći zadaci sa Dimitrijem

      17:00 - 18:00

      Business English with Nikola Tatar

    • 12.10.2017 Thu.
    • 15:30 - 17:30

      Domaći zadaci sa Dimitrijem

    • 13.10.2017 Fri.
    • 18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

    • 14.10.2017 Sat.
    • 11:00 - 12:00

      Business English with Nikola Tatar

    • 17.10.2017 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

    • 18.10.2017 Wed.
    • 10:00 - 12:00

      Domaći zadaci sa Dimitrijem

      17:00 - 18:00

      Business English with Nikola Tatar

      18:00 - 19:00
      • TED Talks to Talk About sa Milanom i Dimitrijem

    • 19.10.2017 Thu.
    • 15:30 - 17:30

      Domaći zadaci sa Dimitrijem

      17:00 - 18:30

      BELL Group 1

    • 20.10.2017 Fri.
    • 16:00 - 17:30

      BELL Group 2

      18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

    • 21.10.2017 Sat.
    • 11:00 - 12:00

      Business English with Nikola Tatar

    • 23.10.2017 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      BELL Group 1

    • 24.10.2017 Tue.
    • 17:00 - 18:30

      BELL Group 2

      18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

    • 25.10.2017 Wed.
    • 10:00 - 12:00

      Domaći zadaci sa Dimitrijem

      17:00 - 18:00

      Business English with Nikola Tatar

      18:00 - 19:00
      • TED Talks to Talk About sa Milanom i Dimitrijem

    • 26.10.2017 Thu.
    • 15:30 - 17:30

      Domaći zadaci sa Dimitrijem

      17:00 - 18:30

      BELL Group 1

      18:00 - 19:00

      Debatni klub sa Milanom i Dimitrijem

    • 27.10.2017 Fri.
    • 16:00 - 17:30

      BELL Group 2

      18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

    • 28.10.2017 Sat.
    • 11:00 - 12:00

      Business English with Nikola Tatar

    • 30.10.2017 Mon.
    • 09:00 - 17:00

      FLEX Interviews

      17:00 - 18:30

      BELL Group 1

    • 31.10.2017 Tue.
    • 09:00 - 17:00

      FLEX Interviews

      17:00 - 18:30

      BELL Group 2

      18:00 - 19:30

      Postanite pisac sa Ivanom Drajzlom

Strane

Dodatne strane