English

Mesečni program

February 2017

      Printable version




    • 01.02.2017 Wed.
    • 11:00 - 01:00

      Sastanak tima za "Nauk nije bauk"

      18:30 - 20:15

      Centar za pisanje

    • 02.02.2017 Thu.
    • 16:00 - 17:30

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 1

      17:30 - 19:00

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 2

    • 03.02.2017 Fri.
    • 10:00 - 12:00

      Homework Buddies sa Ninom Miladinović

    • 06.02.2017 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Radionica inkubator preduzetništva sa Vladimirom Figarom

    • 07.02.2017 Tue.
    • 10:00 - 12:00

      Homework Buddies sa Ninom Miladinović

      16:00 - 17:30

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 1

      17:30 - 19:00

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 2

    • 08.02.2017 Wed.
    • 12:00 - 17:30

      XACE Sajam zapošljavanja 2017

      18:30 - 20:15

      Centar za pisanje

    • 09.02.2017 Thu.
    • 16:00 - 17:30

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 1

      17:30 - 19:00

      Engleski za početnike  sa Anjom Đurđanović - Grupa 2

    • 10.02.2017 Fri.
    • 10:00 - 12:00

      Homework Buddies sa Ninom Miladinović

      17:30 - 19:00

      Conversation Club sa Aleksandrom Božović

    • 13.02.2017 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Radionica inkubator preduzetništva sa Vladimirom Figarom

    • 14.02.2017 Tue.
    • 10:00 - 12:00

      Homework Buddies sa Ninom Miladinović

      11:30 - 12:30

      Radionica za Dan zaljubljenih sa Sonjom Rajković

      16:00 - 17:30

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 1 

      17:30 - 19:00

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 2

    • 17.02.2017 Fri.
    • 10:00 - 12:00

      Homework Buddies sa Ninom Miladinović

    • 20.02.2017 Mon.
    • 17:00 - 18:30

      Prezentacija o mesecu afro-američke kulture - Jasmin Pasa

    • 21.02.2017 Tue.
    • 10:00 - 12:00

      Homework Buddies sa Ninom Miladinović

      16:00 - 17:30

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 1

      17:30 - 19:00

      Engleski za početnike sa Anjom Đurđanović - Grupa 2

      17:30 - 19:00

      Poetry Slam - Jasmin Pasa

    • 22.02.2017 Wed.
    • 17:00 - 18:30

      Radionica povodom meseca afro-američke kulture sa Sonjom Rajković

      17:30 - 19:30

      Radionica inkubator preduzetništva sa Vladimirom Figarom

      18:30 - 20:15

      Centar za pisanje

    • 24.02.2017 Fri.
    • 10:00 - 12:00

      Homework Buddies sa Ninom Miladinović

      17:30 - 19:00

      Conversation Club sa Aleksandrom Božović

    • 27.02.2017 Mon.
    • 13:30 - 15:00

      Sastanak tima za "Nauk nije bauk"

    • 28.02.2017 Tue.
    • 10:00 - 12:00

      Homework Buddies sa Ninom Miladinović

      17:30 - 19:00

      Poetry Slam - Jasmin Passa

Strane

Dodatne strane