English

Mesečni program

October 2014

      Printable version




    • 02.10.2014 Thu.
    • 15:30 - 16:30

      AYUSA AuPair Orientation

      18:00 - 19:00

      Prezentacija Lutrijskog DV-2016 programa

      Mesto održavanja prezentacije: Narodna Biblioteka "Stevan Sremac" Niš

    • 03.10.2014 Fri.
    • 17:30 - 19:00

      TOEFL Prep-Classes / Instruktor: Snežana Đurić

      20:00 - 21:00

      Kafa na engleskom / Radionica konverzacije / Mesto: Kafic "Tramvaj"

    • 06.10.2014 Mon.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za početnike / Instruktor: Snežana Đurić

    • 07.10.2014 Tue.
    • 13:00 - 13:50

      David Smith u Američkom Kutku:

      Prezentacija: "World FAQ"

      16:00 - 16:45

      David Smith u Američkom Kutku:

      Čitanje i gledanje kratkog filma:  "If the World Were a Village"

      17:00 - 17:45

      David Smith u Američkom Kutku Niš:

      Prezentacija knjige: "A Mind-Bending new Way of Looking at Big Ideas and Numbers"

    • 08.10.2014 Wed.
    • 18:00 - 19:00

      Ted Talks (Is Getting Younger!)

    • 09.10.2014 Thu.
    • 15:30 - 16:30

      AYUSA AuPair Orientation

    • 10.10.2014 Fri.
    • 16:00 - 19:00

      Američki Kutak Niš na Sajmu mentalnog zdravlja

      20:00 - 21:00

      Kafa na engleskom / Radionica konverzacije / Mesto: Kafic "Tramvaj"

    • 13.10.2014 Mon.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za početnike / Instruktor: Snežana Đurić

    • 14.10.2014 Tue.
    • 18:00 - 19:00

      TED Talks (Is Getting Younger)

    • 15.10.2014 Wed.
    • 18:00 - 20:30

      Writing Centre Workshop / Instruktor: Snežana Đurić

    • 16.10.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Seniors Going Digital-uvodni sastanak,upoznavanje sa profesorom

      13:00 - 14:00

      Klub volontera 

      15:30 - 16:30

      AYUSA AuPair Orientation

    • 17.10.2014 Fri.
    • 20:00 - 21:00
      • Kafa na engleskom / Radionica konverzacije / Mesto: Kafic "Tramvaj"

    • 20.10.2014 Mon.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za početnike / Instruktor: Snežana Đurić

    • 21.10.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Seniors Going Digital- radionica Engleskog jezika i računara za penzionere

      17:00 - 18:00

      Q & A Workshop on Graduate Schools in The U.S./moderator: Brooke Ricker

      18:00 - 19:00

      TED Talks (Is Getting Younger)

    • 22.10.2014 Wed.
    • 17:00 - 18:30

      Časovi konverzacije sa studentima /Instruktor: Đorđe Stojanović

      Mesto održavanja radionice: Elektronski Fakultet Niš

      18:00 - 20:30

      Writing Centre Workshop / Instruktor: Snežana Đurić

    • 23.10.2014 Thu.
    • 15:30 - 16:30

      AYUSA AuPair Orientation

    • 24.10.2014 Fri.
    • 20:00 - 21:00

      Kafa na engleskom / Radionica konverzacije / Mesto: Kafic "Tramvaj"

    • 27.10.2014 Mon.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za početnike / Instruktor: Snežana Đurić

    • 28.10.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Seniors Going Digital- radionica Engleskog jezika i računara za penzionere

      17:30 - 19:00

       

      STUDIRANJE U SAD; AMERIČKI UNIVERZITET u Bugarskoj - Prezentacija o uslovima i mogućnostima za studiranje

      18:00 - 19:00

      TED Talks (Is Getting Younger)

    • 29.10.2014 Wed.
    • 17:00 - 18:30

      Časovi konverzacije sa studentima /Instruktor: Đorđe Stojanović

      Mesto održavanja radionice: Elektronski Fakultet Niš

      18:00 - 20:30

      Writing Centre Workshop / Instruktor: Snežana Đurić

    • 30.10.2014 Thu.
    • 15:30 - 16:30

      AYUSA AuPair Orientation

    • 31.10.2014 Fri.
    • 20:00 - 20:00

      Kafa na engleskom / Radionica konverzacije / Mesto: Kafic "Tramvaj"

Strane

Dodatne strane