English

Mesečni program

June 2014

      Printable version




    • 09.06.2014 Mon.
    • 09:00 - 16:30

      Trening iz oblasti socijalnih medija za zaposlene u AK

    • 18.06.2014 Wed.
    • 16:30 - 18:00

      Priprema za TOEFL sa Tijanom Matović

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije sa Ivanom Avdićem

    • 19.06.2014 Thu.
    • 16:00 - 17:30

      Kurs engleskog jezika za početnike sa Tijanom Matović

      18:00 - 19:00

      AC Fun Club - engleski za decu

    • 20.06.2014 Fri.
    • 11:00 - 14:00

      Vreme za igru - Nintendo Wii

      18:00 - 19:00

      Radionica foto-kluba "Apolo"

    • 23.06.2014 Mon.
    • 11:00 - 14:00

      Vreme za igru - Nintendo Wii

      16:00 - 18:00

      Vreme za film: Paranorman

      18:00 - 19:00

      AC Fun Club - engleski za decu

    • 24.06.2014 Tue.
    • 11:00 - 14:00

      Okrugli sto: prava deteta i rodna ravnopravnost (Kancelarija zaštitnika građana)

      17:00 - 18:00

      TED talks

    • 25.06.2014 Wed.
    • 16:00 - 17:30

      Priprema za TOEFL sa Tijanom Matović

      17:00 - 19:00

      Prezentacija "Ostvarenje sna" o preduzetništvu u USA

    • 26.06.2014 Thu.
    • 16:00 - 17:30

      Kurs engleskog jezika za početnike sa Tijanom Matović

      18:00 - 19:00

      AC Fun Club - engleski za decu

    • 27.06.2014 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Radionica foto-kluba "Apolo"

    • 30.06.2014 Mon.
    • 16:00 - 18:00

      Vreme za film: Hotel Transylvania

      18:00 - 19:00

      AC Fun Club - engleski za decu

Strane

Dodatne strane