English

Mesečni program

February 2018

      Printable version




    • 07.02.2018 Wed.
    • 11:00 - 13:00

      Cas konverzacije za -National Black HIV Awareness Day- 

      16:00 - 17:30

      Vreme za Igru - Wii Igrice

    • 08.02.2018 Thu.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme za Film - GLORY-

    • 09.02.2018 Fri.
    • 12:30 - 14:30

      Kurs Engleskog - Pocetni

      16:00 - 17:00

      Vreme za citanje sa Lidom

    • 12.02.2018 Mon.
    • 11:00 - 13:00
      14:00 - 16:00

      Cas konverzacije- Linkoln`s birthday - Lida

      16:00 - 18:00

      Vreme Filma - The Great Debaters- Denzel Washington

    • 13.02.2018 Tue.
    • 12:30 - 14:00

      Kurs Engleskog sa Arrtom Agushi

      17:00 - 18:00

      Cas konverzacije sa Artom- Black History Month

    • 14.02.2018 Wed.
    • 11:00 - 14:00

      Radionica za Dan Zaljubljenih - Lida & i Arta

      15:00 - 17:00
    • 15.02.2018 Thu.
    • 00:00 - 00:00
    • 16.02.2018 Fri.
    • 00:00 - 00:00
    • 19.02.2018 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Cas konverzacije sa Lidom

      12:30 - 14:00

      Kurs Engleskog sa Artom

    • 20.02.2018 Tue.
    • 12:30 - 14:00

      Kurs Engleskog - Arta

      16:00 - 17:00

      Vreme za Igru- Pictionary Junior

    • 21.02.2018 Wed.
    • 11:00 - 13:00
      14:00 - 15:30

      Vreme za citanje sa Artom

      17:00 - 18:00

      Cas Konverzacije - Lida

    • 22.02.2018 Thu.
    • 12:00 - 15:00

      Radionica i Cas konverzacije - George Washington`s Birthday

      16:00 - 18:00
    • 23.02.2018 Fri.
    • 12:30 - 15:00

      Kurs Engleskog - Arta

      16:00 - 17:30

      Vreme za Igru - Gues Who?

    • 26.02.2018 Mon.
    • 11:00 - 12:30

      Sac konverzacije sa Artom

      15:00 - 17:00

      Radionica - Recyling 

    • 27.02.2018 Tue.
    • 12:30 - 14:00

      Kurs Engleskog sa Artom Agushi

      15:00 - 17:00

      Radionica - Recycling

    • 28.02.2018 Wed.
    • 11:00 - 13:00
      13:00 - 15:00

      Vreme za Film- When we were Colored

      15:00 - 17:00

      Konverzacija u vezi filma

Strane

Dodatne strane