English

Mesečni program

February 2017

      Printable version




    • 01.02.2017 Wed.
    • 12:30 - 13:30

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

    • 02.02.2017 Thu.
    • 13:30 - 14:30

      Vreme za film "Welcome portarits of america "

      15:00 - 16:00

      Vreme za  karaoke 

    • 03.02.2017 Fri.
    • 00:00 - 11:30

      Casovi englenskog jezika 

      13:00 - 14:00

      Casovi citanja sa Shqipe

    • 06.02.2017 Mon.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi englenskog sa pocetnike 

      12:00 - 13:00

      Cas konverzacije sa Shqipe

    • 07.02.2017 Tue.
    • 11:30 - 13:00

      Narodni dan svesnosti crnca   o sidu 

      14:00 - 15:00

      Vreme za puzzle 

    • 08.02.2017 Wed.
    • 13:00 - 14:00

      Vreme za igrice (Connect four )

      14:00 - 15:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

    • 09.02.2017 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Casovi citanja 

      14:00 - 16:00

      Vreme filma "In the heat of the night "

    • 10.02.2017 Fri.
    • 10:30 - 12:30

      Wii igrice 

      13:00 - 14:00

      Casovi citanja sa Shqipe 

    • 13.02.2017 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Casovi englenskog jezika svi nivo

      13:00 - 14:00

      Pripovedanje sa Shqipe

    • 14.02.2017 Tue.
    • 11:30 - 12:30

      Dan zaljubljenih 

    • 15.02.2017 Wed.
    • 12:30 - 13:30

      Citanje crne literatue 

      15:00 - 16:00

      Crne umetnosti 

    • 16.02.2017 Thu.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme citanje sa Shqipe 

      15:00 - 17:00

      Vreme filma "The men who build america "

    • 17.02.2017 Fri.
    • 11:00 - 13:00

      Vreme za puzzle 

      14:00 - 15:00

      Vreme za igranje 

    • 20.02.2017 Mon.
    • 10:00 - 11:00

      Casovi Englenskog jezika 

      11:00 - 12:00

      Vreme za igranje 

    • 21.02.2017 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Narodni dan maternog jezika 

    • 22.02.2017 Wed.
    • 13:00 - 14:00

      Rodjendan na George Washingtona .

      14:00 - 15:00

      Dokumentarni film za George Washington 

    • 23.02.2017 Thu.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi englenskog jezika svi nivoa

      13:00 - 14:00

      Vreme za karaoke 

    • 24.02.2017 Fri.
    • 15:00 - 17:00

      Vreme filma " Changing Lanes " 

    • 27.02.2017 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Casovi englenskog jezika 

      13:00 - 14:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

    • 28.02.2017 Tue.
    • 14:00 - 16:00

      Vreme filma " African,American lives "

Strane

Dodatne strane