English

Mesečni program

January 2017

      Printable version




    • 02.01.2017 Mon.
    • 10:00 - 11:00

      Vreme za igranje  sa Shqipe

      12:00 - 13:00

      Casovi engleskog sa pocetnike

    • 03.01.2017 Tue.
    • 10:00 - 11:00

      Konverzacija sa Shqipe 

    • 04.01.2017 Wed.
    • 11:00 - 12:00

      Casovi engleskog

      14:00 - 16:00

      Svetski dan brallie 

    • 05.01.2017 Thu.
    • 12:30 - 13:30

      Cas konverzacije sa Shqipe

      14:30 - 15:30

      Video igrice u AC

    • 06.01.2017 Fri.
    • 11:00 - 12:00

      Casovi engleskog jezika za odrasle 

      15:00 - 17:00

      Film-The power of habit 

    • 09.01.2017 Mon.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi engleskog sa pocetnike 

      14:00 - 15:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

    • 10.01.2017 Tue.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi citanja sa Shqipe 

    • 11.01.2017 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Narodni dan zahvaljenje 

      14:00 - 15:00

      Casovi englenskog jezika 

    • 12.01.2017 Thu.
    • 12:00 - 14:00

      Casovi citanja sa Shqipe 

      15:00 - 17:00

      Film-Dont know much about history 

    • 13.01.2017 Fri.
    • 10:00 - 11:00

      Cas Karaoke 

      12:00 - 13:00

      Casovi engleskog jezika sa odraslu grupu 

    • 16.01.2017 Mon.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi engleskog sa pocetnike 

      13:30 - 14:30

      Casovi konverzacije sa Shqipe

    • 17.01.2017 Tue.
    • 13:30 - 14:30

      Casovi citanja sa Shqipe 

    • 18.01.2017 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Casovi engleskog 

    • 19.01.2017 Thu.
    • 11:30 - 12:30

      Vreme igre u AC

      14:30 - 16:30

      Film- The graduate 

    • 20.01.2017 Fri.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi engleskog sa pocetnike 

    • 23.01.2017 Mon.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi  engleskog sa odrasli nivo 

    • 24.01.2017 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Casovi engleskog jezika 

      12:00 - 13:00

      Karaoke casovi 

    • 25.01.2017 Wed.
    • 13:00 - 14:00

      Casovi engleskog sa odraslu grupu

    • 27.01.2017 Fri.
    • 12:00 - 13:00

      Casovi engleskog sa pocetnike 

      16:00 - 18:00

      Film- Rio

    • 30.01.2017 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Narodni dan Leproze 

      13:00 - 14:00

      Casovi Englenskog 

    • 31.01.2017 Tue.
    • 14:00 - 16:00

      Vreme igre 

Strane

Dodatne strane