English

Mesečni program

November 2016

      Printable version




    • 02.11.2016 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi englenskog jezika sa osnovnoskolci

      14:00 - 15:00

      Casovi citanja sa Shqipe

    • 03.11.2016 Thu.
    • 10:00 - 11:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

      15:00 - 17:00

      Vreme filma 

    • 04.11.2016 Fri.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi englenskog jezika - odrasla grupa

    • 07.11.2016 Mon.
    • 13:00 - 14:00

      Prezentacija za rak dojke 

      14:00 - 15:00

      Eleksija u USA

    • 08.11.2016 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Svetski dan planiranja gradjevine 

    • 09.11.2016 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Englenski casovi sa osnovnoskolci 

    • 10.11.2016 Thu.
    • 12:00 - 13:30

      Casovi citanja sa Shqipe 

    • 11.11.2016 Fri.
    • 11:30 - 12:30
      15:00 - 17:00

      Vreme filma 

    • 14.11.2016 Mon.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi englenskog sa pocetnike

    • 15.11.2016 Tue.
    • 10:00 - 11:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

    • 16.11.2016 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi englenskog jezika sa osnocnoskolci 

      13:00 - 14:00

      Svetski dan tolerancije 

    • 17.11.2016 Thu.
    • 13:00 - 14:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

    • 18.11.2016 Fri.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi englenskog jezika - odrasla grupa 

      15:00 - 17:00

      Vreme filma 

    • 21.11.2016 Mon.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi englenskog sa pocetnike 

      13:30 - 14:30

      Svetski dan televizije 

    • 22.11.2016 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Casovi citanja sa Shqipe

      15:00 - 16:00

      Vreme filma

    • 23.11.2016 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi engleskog jezika sa osnovnoskolce 

    • 24.11.2016 Thu.
    • 00:00 - 00:00

      Casovi citanja sa Shqipe 

    • 25.11.2016 Fri.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi englenskog jezika sa odraslu grupu

      14:00 - 16:00

      Casovi filma 

    • 28.11.2016 Mon.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi englenskog sa pocetnike

    • 29.11.2016 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe

    • 30.11.2016 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi srpskog jezika sa osnovnoskoce

      13:00 - 14:00

      svetski dan kompjutera

Strane

Dodatne strane