English

Mesečni program

October 2016

      Printable version




    • 04.10.2016 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Cas konverzacije sa Shqipe

      15:30 - 17:00

      Vreme filma za decu 

    • 05.10.2016 Wed.
    • 11:00 - 12:00

      Kurs Engleskog jezika za osnovne skole 

      13:00 - 14:00

      Vreme za igrice u Americki kutak 

    • 06.10.2016 Thu.
    • 13:00 - 14:00

      Casovi crafta za decu 

      15:00 - 16:30

      Film: American before Columbus

    • 07.10.2016 Fri.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi Engleskog jezika za odrasle 

      13:00 - 14:30

      Konverzacija sa Shqipe

    • 10.10.2016 Mon.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi Englenskog jezika sa Lidu 

      13:00 - 15:00

      Radionica u grupe za dan Kolumbie 

    • 11.10.2016 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Radionica za dan devojke.

      13:00 - 14:00

      Prezentacija za dan devojke.

    • 12.10.2016 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi Englenskog jezika za osnovnu skolu

    • 13.10.2016 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

      16:00 - 17:00

      Vreme filma 

    • 14.10.2016 Fri.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi Englenskog jezika za osnovnu sloku 

    • 17.10.2016 Mon.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi Engleskog za pocetnike 

      13:00 - 14:30

      Poseta u skolu "Sezai Surroi "

    • 18.10.2016 Tue.
    • 14:00 - 15:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

      15:30 - 16:30

      Poseta u osnovnoj skoli "Branko Radicevic "

    • 19.10.2016 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi Englenskog za osnovne skole 

      13:00 - 14:00

      Vreme za igranje 

    • 20.10.2016 Thu.
    • 10:00 - 11:00

      Radionica o sdrav stil zivota 

      15:00 - 17:00

      Vreme filma - AVATAR 

    • 21.10.2016 Fri.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi Englenskog sa Lida 

      13:00 - 14:00

      Vreme za likovno 

    • 24.10.2016 Mon.
    • 11:00 - 13:00

      Radionica za "DAN NACIONALNOSTI "

      13:00 - 14:30
    • 25.10.2016 Tue.
    • 10:30 - 11:30

      Casovi Englenskog jezika za pocetnike 

    • 26.10.2016 Wed.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi Englenskog jezika za osnovnu skolu 

      14:00 - 15:00

      Vreme konverzacije sa Shqipe 

    • 27.10.2016 Thu.
    • 14:00 - 15:00

      Casovi konverzacije sa Shqipe 

      15:00 - 16:00

      Dokumentarni film 

    • 28.10.2016 Fri.
    • 11:30 - 12:30

      Casovi Engleskog jezika sa Lida 

    • 31.10.2016 Mon.
    • 11:00 - 13:00

      Radionica za noc vestice 

      14:00 - 15:00

      Spremanje za zurku noc vectice 

      18:00 - 20:00

      ZURKA NOC VESTICE 

Strane

Dodatne strane