English

Mesečni program

July 2016

      Printable version




    • 06.07.2016 Wed.
    • 15:00 - 17:00

      Cas konverzacije sa Milicom

    • 07.07.2016 Thu.
    • 11:00 - 13:00

      Letnja Radionica za decu

    • 08.07.2016 Fri.
    • 16:00 - 18:00

      Vreme filma "America Before Columbus"

    • 11.07.2016 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Konverzacija- Svetski dan populacije-

    • 12.07.2016 Tue.
    • 11:00 - 13:00

      Vreme za igru= Wii igrice

    • 13.07.2016 Wed.
    • 15:00 - 18:30

      Cas konverzacije

    • 14.07.2016 Thu.
    • 11:00 - 13:00

      Letnja radionica za decu- pripreme za pocetak

    • 15.07.2016 Fri.
    • 16:00 - 01:00

      Vreme filma - The Goonies-

    • 18.07.2016 Mon.
    • 11:00 - 13:00

      Wii igrice

    • 19.07.2016 Tue.
    • 15:00 - 17:00

      Cas konverzacije sa Lids

    • 20.07.2016 Wed.
    • 12:00 - 14:00

      Letnja Radionica

    • 21.07.2016 Thu.
    • 12:00 - 14:00

      Letnja Radionica za decu

    • 22.07.2016 Fri.
    • 16:00 - 18:00

      Vreme Filma - Kip Slobode-

Strane

Dodatne strane