English

Mesečni program

May 2016

      Printable version




    • 04.05.2016 Wed.
    • 10:00 - 15:00

      Kurs Engleskog za obe grupe

      16:00 - 18:00

      Vreme za Igru - Wii Igrice

    • 05.05.2016 Thu.
    • 10:00 - 11:00

      Sastanak sa predshkolskom decom " Nasa Radost" u AC

      13:00 - 15:00

      Biznis Engleski sa Lids

    • 06.05.2016 Fri.
    • 11:00 - 14:00

      Kurs Engleskog sa naprednom grupom

      16:00 - 18:00

      Vreme filma - Dokumentarac- 

    • 09.05.2016 Mon.
    • 10:00 - 13:00

      Kurs engleskog jezika

      15:00 - 16:30

      Casovi za rad na racunaru za odrasle

    • 10.05.2016 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme za citanje sa Milicom Stosic

      12:00 - 14:30

      Kurs engleskog jezika za dva nivoa sa Lidom

    • 11.05.2016 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Cas konverzacije sa Milicom Stosic

      14:00 - 16:00

      Prezentacija Americkih vojnika o prirodi u Aljasci i Montani

    • 12.05.2016 Thu.
    • 10:00 - 11:00

      Vreme za pricu

      15:00 - 16:30

      Casovi za rad na racunaru za odrasle

    • 13.05.2016 Fri.
    • 14:00 - 15:30

      Poslovni engleski sa Valide

      15:00 - 17:00

      Vreme za film - Youth withou youth

    • 16.05.2016 Mon.
    • 12:00 - 14:30

      Kurs engleskog jezika 

      15:00 - 16:30

      Casovi za rad na racunaru za odrasle

    • 17.05.2016 Tue.
    • 13:00 - 14:00

      Cas konverzacije

      15:00 - 17:00

      Vreme za film - Tangled

    • 18.05.2016 Wed.
    • 12:00 - 14:00

      Kurs engleskog jezika sa Valide Ismaili

      14:00 - 15:00

      Vreme za citanje sa Milicom

    • 19.05.2016 Thu.
    • 13:00 - 14:30

      Cas konverzacije o Malcolm-u X

      15:00 - 16:30

      Casovi za rad na racunaru za odrasle

    • 20.05.2016 Fri.
    • 10:00 - 11:00

      Vreme za film za decu

      12:00 - 14:00

      Vreme za igru sa decom

    • 23.05.2016 Mon.
    • 14:00 - 16:00

      Kurs engleskog jezika za osnovce

      14:00 - 16:00

      Vreme za igru

      15:00 - 16:30

      Casovi za rad na racunaru za odrasle

    • 24.05.2016 Tue.
    • 11:00 - 12:30

      Vreme za karaoke

      15:30 - 17:30

      Vreme za film - Hancock

    • 25.05.2016 Wed.
    • 10:00 - 11:30

      Cas konverzacije o izgubljenoj deci

      13:00 - 14:00

      Vreme za pricu - Snow White and the Seven Dwarfs

    • 26.05.2016 Thu.
    • 10:00 - 10:00

      Kurs engleskog jezika za obe grupe

      15:00 - 16:30

      Casovi za rad na racunaru za odrasle

    • 27.05.2016 Fri.
    • 10:00 - 11:00

      Vreme za citanje

      12:00 - 14:00

      Vreme za igru - Wii game

    • 30.05.2016 Mon.
    • 14:00 - 15:00

      Kurs engleskog jezika sa Lidom

      15:00 - 16:30

      Casovi za rad na racunaru za odrasle

      16:00 - 17:00

      Vreme za igru sa malisanima

    • 31.05.2016 Tue.
    • 10:30 - 11:30

      Vreme za pricu

      15:00 - 17:00

      Vreme za film - Lady and the Trump

Strane

Dodatne strane