English

Mesečni program

January 2016

      Printable version




    • 06.01.2016 Wed.
    • 10:00 - 11:00

      Cas konvercazije o Bozicu

    • 08.01.2016 Fri.
    • 11:00 - 12:30

      Kurs engleskog jezika

    • 11.01.2016 Mon.
    • 13:00 - 15:00

      Vreme za film - Alice in Wonderland

    • 12.01.2016 Tue.
    • 14:00 - 15:30

      Kurs engleskog jezika za dva nivoa

    • 13.01.2016 Wed.
    • 11:00 - 13:00

      Cas konverzacije o Fosteru

    • 14.01.2016 Thu.
    • 09:00 - 10:30

      Kurs engleskog jezika sa ucenicima osnovnih skola

    • 15.01.2016 Fri.
    • 13:00 - 14:00

      Vreme za igru - Boom Boom Balloon

    • 18.01.2016 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Cas konverzacije o Martinu Lutheru

    • 19.01.2016 Tue.
    • 13:00 - 14:30

      Kurs engleskog jezika

    • 20.01.2016 Wed.
    • 16:00 - 18:00

      Vreme filma - Big Fish

    • 21.01.2016 Thu.
    • 12:00 - 13:30

      Kurse engleskog za dva nivoa

    • 22.01.2016 Fri.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme za citanje - Meet the Barkers

    • 24.01.2016 Sun.
    • 12:00 - 13:30

      Kurs engleskog jezika za ucenike osnovne skole

    • 25.01.2016 Mon.
    • 10:00 - 11:30

      Kurs engleskog

    • 26.01.2016 Tue.
    • 12:00 - 14:00

      Vreme za film - Hachi

    • 27.01.2016 Wed.
    • 14:00 - 15:00

      Cas konverzacije o zrtvama Holocaust-a

    • 28.01.2016 Thu.
    • 15:00 - 17:00

      Vreme filma - Inside Job

Strane

Dodatne strane